[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Be active and happy with Skechers

Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011, to wulkan energii. Pełna entuzjazmu i zawsze uśmiechnięta, całe dnie spędza w biegu – wiosną ten aktywny tryb życia sprawia jej prawdziwą przyjemność!

Be active and happy with Skechers


Jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd z trudem znajduje chwilę dla siebie. Mimo natłoku zajęć stara się być non stop active również poza planem zdjęciowym i studiem telewizyjnym. Według Marceliny każdy pretekst jest dobry, by wyjść z domu i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Długie spacery i przejażdżki rowerowe to jej przepis na dobry humor i bycie fit.
Uwielbiam wiosnę! Świeci słońce, jest coraz cieplej. Nie wyobrażam sobie, by marnować ten czas bezczynnie w domu. Każdą wolną chwilę spędzam w ruchu - wiosną rezygnuję z samochodu i przesiadam się na rower oraz wybieram coraz dłuższe trasy na spacery z moją suczką Abi. Niezależnie od tego, co robię, zawsze towarzyszą mi moje ulubione skechersy. Są niezastąpione!
Marcelina pokochała najnowszą kolekcję marki Skechers. Multikolorowy model Skechers Flex Appeal w kwiecisty wzór podkręci każdą wiosenną stylizację, nadając dziewczęcego uroku i sportowego szyku. Świetnie sprawdzają się przy intensywnym trybie życia. Innowacyjne rozwiązania, jak piankowa wkładka Skechers Memory Foam i elastyczny materiał Skech-Knit, sprawiają, że pod względem komfortu noszenia skechersy nie mają sobie równych!

Ty też żyjesz non stop active? Polub markę Skechers na fb.com/SkechersPoland.

źródło: materiały prasowe

S

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij