[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Be active and happy with Skechers

Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011, to wulkan energii. Pełna entuzjazmu i zawsze uśmiechnięta, całe dnie spędza w biegu – wiosną ten aktywny tryb życia sprawia jej prawdziwą przyjemność!

Be active and happy with Skechers


Jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd z trudem znajduje chwilę dla siebie. Mimo natłoku zajęć stara się być non stop active również poza planem zdjęciowym i studiem telewizyjnym. Według Marceliny każdy pretekst jest dobry, by wyjść z domu i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Długie spacery i przejażdżki rowerowe to jej przepis na dobry humor i bycie fit.
Uwielbiam wiosnę! Świeci słońce, jest coraz cieplej. Nie wyobrażam sobie, by marnować ten czas bezczynnie w domu. Każdą wolną chwilę spędzam w ruchu - wiosną rezygnuję z samochodu i przesiadam się na rower oraz wybieram coraz dłuższe trasy na spacery z moją suczką Abi. Niezależnie od tego, co robię, zawsze towarzyszą mi moje ulubione skechersy. Są niezastąpione!
Marcelina pokochała najnowszą kolekcję marki Skechers. Multikolorowy model Skechers Flex Appeal w kwiecisty wzór podkręci każdą wiosenną stylizację, nadając dziewczęcego uroku i sportowego szyku. Świetnie sprawdzają się przy intensywnym trybie życia. Innowacyjne rozwiązania, jak piankowa wkładka Skechers Memory Foam i elastyczny materiał Skech-Knit, sprawiają, że pod względem komfortu noszenia skechersy nie mają sobie równych!

Ty też żyjesz non stop active? Polub markę Skechers na fb.com/SkechersPoland.

źródło: materiały prasowe

S

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij