Bądź ikoną na stoku

Dla stęsknionych za normalnością, wolnością, dobrą zabawą i wielką modą multibrand S'portofino przygotował zimową kampanię BE THE ICON. Zrealizowana na Lodowcu Stubai w Tyrolu sesja sprawia, że chcemy opuścić cztery ściany, zaszaleć na stoku i poczuć się po prostu fantastycznie. 

Sportofino Fot. Materiały prasowe S'portofino

Surowe szczyty, mroźne powietrze i nieskrępowana wolność. Marzymy o tym, by po 18 miesiącach ograniczeń związanych z pandemią wreszcie poczuć tę moc. I nie chodzi jedynie o chęć poszusowania na nartach. W tym sezonie chcemy zapomnieć nie tylko o siedzeniu w czterech ścianach. Chcemy wymazać z pamięci także nijakie domowe ubrania i wreszcie pozwolić się zauważyć. Ta zima będzie należeć do nas.

Be The Icon

Najnowsza zimowa kampania S'portofino BE THE ICON prezentuje kolekcję ubrań narciarskich, które równie dobrze, jak na stoku, zaprezentują się na ulicach najmodniejszych europejskich metropolii. Puchowe kurtki, ekologiczne skóry, śniegowce w printy czy kaszmirowe golfy - najwyższej jakości ubrania o sportowym sznycie są dziś świadectwem znajomości najnowszych trendów. I podstawą najmodniejszego street looku. Zrealizowana na lodowcu Stubai w Tyrolu (Austria) kampania ma w sobie odwagę, energię i luz, które chcemy pokazywać na naszych ulicach. 

 

S'portofinoFot. Materiały prasowe S'portofino

 

Parka puchowa BOGNER FANJA - 4 500 zł
Czapka zimowa GOLDBERGH HODD - 360 zł
Śniegowce MOON BOOT CLASSIC FAUX FUR - 940 zł
Rękawice BOGNER NAILA - 1120 zł

Ikony zimowego stylu

Kolekcja BE THE ICON S'portofino obejmuje zimowe klasyki w najlepszym nowoczesnym wydaniu. Marki premium takie jak Bogner, Moon Boot czy Goldbergh mówią same za siebie. To nie tylko wysoki poziom modowej fantazji, ale też niebywała wygoda i najwyższa jakość wykonania. Te ubrania mają nie tylko przyciągać wzrok, ale także dodawać pewności siebie, zachęcać do ryzyka, sprawiać, że poczujemy się po prostu fantastycznie. Kolekcja łączy w sobie tradycyjne modele z naturalnych materiałów, jak skóra, kaszmir czy wełna ze sportowymi ubraniami z tkanin technicznych. Delikatna czapka z dziewiczej wełny do technicznego kombinezonu narciarskiego? Czemu nie? Ta zima ma należeć do nas - niech wszyscy wokół to zauważą.

 

S'portofinoFot. Materiały prasowe S'portofino

 

Kurtka skórzana BOGNER BAILA - 11 350 zł
Sweter kaszmirowy BOGNER SOPHI - 4 050 zł
Czapka damska BOGNER BERNY - 900 zł

O multibrandzie S’portofino

Multibrand S’portofino jest unikatowym konceptem, który w swojej ofercie umiejętnie łączy sport i modę premium. To miejsce dla pasjonatów aktywnego trybu życia, dla których, oprócz komfortu i jakości, znaczenie ma także niepowtarzalny styl. W sezonie zimowym w S’portofino króluje narciarstwo - to wtedy klienci mogą przenieść się w wyobraźni na ośnieżone stoki w St. Moritz czy Cortina d’Ampezzo. Nie brakuje również wyjątkowych propozycji dla miłośników biegania, jogi, fitnessu, kolarstwa, outdooru czy golfa. Dopełnieniem tego wachlarza jest oferta casual, tworzona z myślą o wszystkich, dla których najważniejsza jest wygoda i jakość materiałów, a w jej ramach produkty na przykład takich marek, jak: Aeronautica Militare, Deha, Mackage czy Woolrich. S’portofino udowadnia, że sport przenika do mody, a zacierając granice, pozwala na stworzenie indywidualnego stylu na co dzień. Takie podejście, które S’portofino ma w swoim DNA od 13 lat istnienia, obecnie jest międzynarodową tendencją wyrażoną w trendzie athleisure. S’portofino ma w portfolio aktualnie ponad 100 marek premium, działa ze sprzedażą online w Polsce i na 8 rynkach zagranicznych, ma 7 salonów stacjonarnych w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdyni, Krakowie i Polanicy-Zdrój.

 

S'portofinoFot. Materiały prasowe S'portofino

 

Kurtka puchowa MACKAGE MYLAH - 3 550 zł

Zobacz również: