Bądź ikoną – cokolwiek robisz

Styl athleisure jest skierowany do kobiet, które chcą pozwolić sobie na luksus swobody bez względu na to, czy uwielbiają sport czy po prostu wybierają wygodę podczas podróży lub spaceru po mieście. Z markami premium dostępnymi w multibrandzie S’portofino będziesz ikoną wszędzie, gdzie się pojawisz.

S'PORTOFINO FOT. MATERIAŁY PRASOWE S'PORTOFINO

 

Moda i sport od dawna się przenikają – chcemy przecież wpisywać się w trendy, ale bez rezygnacji z niesamowitej wygody. W stylu athleisure nie musisz ograniczać swojej wyobraźni – tego lata możesz od stóp do głów ubrać się w soczyste kolory albo postawić na minimalistyczny czarno-biały zestaw. Noś to, co chcesz – priorytetem powinna być Twoja wygoda. Dobieraj odzież w zależności do tego, co lubisz i co Cię cieszy, a zawsze będziesz prezentowała się zjawiskowo.

Be The Icon

Najnowsza letnia kampania S'portofino BE THE ICON prezentuje kolekcję ubrań sportowych, które równie dobrze, jak na sali treningowej, zaprezentują się na ulicach najmodniejszych europejskich metropolii. Techniczne lekkie materiały, wygodne fasony, modne printy, neonowe detale - najwyższej jakości ubrania o sportowym sznycie są dziś świadectwem znajomości najnowszych trendów. I podstawą wyróżniającego się looku. Odwaga, energia i luz – chcemy, żeby te cechy opisywały nas niezależnie od stopnia aktywności.

 

S'PORTOFINOFOT. MATERIAŁY PRASOWE S'PORTOFINO

 

Strój kąpielowy dwustronny P.E NATION HYDRO ONE PIECE - 640 zł

Szorty Y-3 CLASSIC SHELL - 800 zł

Top P.E NATION BREAK OUT SPORTS BRA - 440 zł

Leginsy P.E NATION BREAK OUT LEGGING - 560 zł

Stanik sportowy ADIDAS BY STELLA MCCARTNEY ASMC TPR BRA - 330 zł

Ikony sportowego stylu

Kolekcja BE THE ICON S'portofino obejmuje ubrania i dodatki w stylu athleisure - w luksusowym wydaniu. Marki premium takie jak Adidas by Stella McCartney, Y-3, P.E Nation, Goldbergh, Bogner, Sportalm czy APL mówią same za siebie. To nie tylko wysoki poziom modowej fantazji, ale też niebywała wygoda i najwyższa jakość wykonania. Te ubrania mają przyciągać wzrok, ale także dodawać pewności siebie, zachęcać do ryzyka, sprawiać, że poczujemy się po prostu fantastycznie. Kolekcja łączy w sobie sportowe fasony, najmodniejsze kolory, kobiece detale i zaawansowane technologicznie tkaniny. Czy potrzeba czegoś więcej, by to lato należało do nas?

 

S'PORTOFINOFOT. MATERIAŁY PRASOWE S'PORTOFINO

 

Strój kąpielowy ADIDAS BY STELLA McCARTNEY TRUEPACE - 560 zł

Spodnie Y-3 CLASSIC LIGHT SHELL - 1 500 zł

 

O multibrandzie S’portofino

Multibrand S’portofino jest unikatowym konceptem, który w swojej ofercie umiejętnie łączy sport i modę premium. To miejsce dla pasjonatów aktywnego trybu życia, dla których, oprócz komfortu i jakości, znaczenie ma także niepowtarzalny styl. W sezonie letnim w S’portofino króluje athleisure – połączenie niebywałej wygody z bezkompromisowym wyczuciem trendów. Nie brakuje tu wyjątkowych propozycji dla miłośników biegania, jogi, fitnessu, kolarstwa, outdooru czy golfa. Dopełnieniem tego wachlarza jest oferta casual, tworzona z myślą o wszystkich, dla których najważniejsza jest wygoda i jakość materiałów, a w jej ramach produkty na przykład takich marek, jak: Y-3, P.E Nation, Goldbergh, Bogner czy Adidas by Stella McCartney. S’portofino udowadnia, że sport przenika do mody, a zacierając granice, pozwala na stworzenie indywidualnego stylu na co dzień. Takie podejście, które S’portofino ma w swoim DNA od 14 lat istnienia, obecnie jest międzynarodową tendencją wyrażoną w trendzie athleisure. S’portofino ma w portfolio aktualnie ponad 100 marek premium, działa ze sprzedażą online w Polsce i na 8 rynkach zagranicznych, ma 7 salonów stacjonarnych w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdyni, Krakowie i Polanicy-Zdrój.

 

S'PORTOFINOFOT. MATERIAŁY PRASOWE S'PORTOFINO

 

Bluza ADIDAS BY STELLA McCARTNEY CROPPED - 560 zł