[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

5 trików makijażowych inspirowanych pięknem przyrody

"Moje słońce i gwiazdy” – zwracał się Khal Drogo do swojej Khaleesi. A skoro największy barbarzyński przystojniak „Gry o tron” uważał, że nie ma lepszego komplementu niż porównanie kobiecej urody do cudu natury, nie będziemy się z nim spierać. Co więcej – idąc tym tropem, proponujemy pięć makijaży inspirowanych pięknem przyrody.

Rozwiane brwi i burzowe powieki (fot. Felix Wong)

Rozwiane brwi

Wiosenny wietrzyk: najlepszy stylista nonszalancko zmierzwionych fryzur i inspiracja do wyrazistego uniesienia brwi. Wyczesane do góry nie tylko wydadzą się gęstsze, ale też optycznie się uniosą. Efekt? Lifting powiek bez skalpela.

Burzowe powieki

Jak niebo przed burzą – ciemne na horyzoncie i jaśniejsze u góry – ten makijaż jest nieco mroczny, ale bardzo piękny. Szaroniebieska mgiełka wydaje się gęstsza przy rzęsach i rozprasza się pod brwiami, sprawiając, że oczy wyglądają na większe.

Piaskowe policzki

Odstaw róż – i jako kolor, i kosmetyk. Muśnięcie bursztynowym bronzerem jabłuszek i kości policzkowych nadaje skórze subtelnie opalonego wyglądu.

Słoneczne usta

Wraz z zachodem słońca niebo rozjaśniają odcienie różu, pomarańczu i czerwieni, płynnie przechodzące jeden w drugi. Zdobiąc podobnym ombré swoje wargi, sprawisz, że wydadzą się pełniejsze.

Gwieździste oczy

Brokat, o ile nałożysz go na powieki zupełnie chaotycznie, układa się w niesamowity wzór gwieździstego nieba. Ten (nomen omen) wieczorowy look nada spojrzeniu niebiański blask.

Słoneczne usta (fot. Felix Wong)

Gwieździsty makijaż oka zasługuje na towarzystwo prosto z natury - blask brokatu podkreśl naturalną maskarą, która oprócz przyciemnienia, pogrubienia i wydłużenia zapewni Twoim rzęsom także odżywienie. Sprawdź, po które tusze z naturalnym składem warto sięgnąć.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij