[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Jak nie układać włosów? 3 grzechy w stylizacji

Jeżeli chodzi o piękną fryzurę to odpowiednie kosmetyki do włosów i suszarka to Twoi sprzymierzeńcy – musisz jednak zachować umiar i wiedzieć, czego unikać podczas stylizacji włosów. Jak zapewnić sobie efekt objętości XXL na głowie? Najpierw zobacz, czego wg naszych ekspertów powinnaś unikać.

włosy, uroda, kobieta, twarz fot. SvetlanaFedoseyeva 2015/shutterstock.com

Objętości na głowie nigdy nie za wiele. Jeśli i Tobie marzy się fryzura w rozmiarze XXL, to zobacz, po które kosmetyki do włosów sięgnąć oraz czego unikać podczas codziennej stylizacji włosów. To właśnie te 3 grzechy sprawiają, że trudno uzyskać Ci efekt bujnej czupryny:

1. Rezygnacja z suszarki

REKLAMA

Nakładanie produktów zwiększających objętość (np. pianki) po umyciu i niewysuszenie włosów. Taki zabieg nie tylko nie zwiększy objętości, ale zadziała wręcz przeciwnie – sprawi, że fryzura stanie się cięższa i mniej przestrzenna.

2. Za dużo dobrego

Za dużo kosmetyków do stylizacji. Tu granica jest bardzo cienka – naprawdę łatwo przesadzić z ilością i uzyskać efekt przeciwny do wymarzonego. Pamiętaj: lepiej nałożyć mniej niż więcej.

3. Źle spłukane kosmetyki

Na zmycie maski i odżywki poświęć co najmniej 2 minuty, aby mieć pewność, że włosy nie są nimi obciążone. Zwróć też uwagę na technikę spłukiwania – nie rób tego tylko wierzchu, postaraj się, aby woda dotarła do każdego kosmyka.

A co warto robić i jakich kosmetyków używać, by zapewnić sobie fryzurę w stylu push-up? Zobacz nasze sposoby na dodanie objętości fryzurze.

Nasi eksperci

Polscy styliści fryzur, doświadczeni w pracy z największymi gwiazdami.

1. Filip Galas (freehair.pl): założyciel Freehair Team i Haircut Academy, współtwórca kolekcji fryzur dla L'Oreal Professionnel.

2. Maciej Wróblewski (youandyou.eu): twórca fryzur gwiazd. Bohater serialu "Afera Fryzjera" w TVN Style.

3. Łukasz Mazolewski (tensalon.pl): bierze udział w sesjach i pokazach mody.

WH 04/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij