Spełnij marzenie!

Razem z Citroënem chcemy spełnić Wasze marzenie.
Weź udział w naszym konkursie i wygraj aktywny weekend w atrakcyjnym miejscu plus samochód z pełnym bakiem na aż dwa tygodnie.

Wyślij zgłoszenie

Co musisz zrobić?

Masz nietuzinkowy pomysł na aktywny weekend? Razem ze swoją drugą połówką uwielbiacie się wspinać, kajakowe spływy to Wasz żywioł, a może rowerowe wycieczki po górskich szlakach? Razem z Citroënem chcemy pomóc Wam zrealizować Wasze marzenie. Zaproponujcie nam pomysł na najbardziej atrakcyjny aktywny weekend we dwoje.

Parę z najciekawszym zgłoszeniem nagrodzimy nowym Citroënem C4 Cactus na dwa tygodnie z paliwem, weekendowym pobytem dla dwojga w atrakcyjnym hotelu i profesjonalną sesją zdjęciową.

Na zgłoszenia czekamy do 17 czerwca.

Co musisz zrobić?

Citroën C4 Cactus

Komfort totalny!

Citroën C4 Cactus

Cechy praktyczne

Citroëna C4 Cactusa wśród konkurentów wyróżnia przede wszystkim design, a przynajmniej tak wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka. Awangardowa stylizacja, nietypowe kształty i modne dodatki sprawiają, że kierowcy gotowi są wybrać ten model choćby ze względów estetycznych, ale to niejedyne zalety tego odświeżonego auta kompaktowego – model ten jest zaskakująco przestronny, ma wygodne fotele, wiele sprytnych rozwiązań i pojemnych schowków, nowoczesne rozwiązania techniczne, a także oszczędnie silniki i elektroniczne systemy bezpieczeństwa. Słowem – w Citroënie C4 Cactus kierowcy niczego nie brakuje.

Pojemny bagażnik

Nie można rzecz jasna powiedzieć o wnętrzu, że jest przestronne, jeżeli samochód ma mikroskopijny bagażnik – kufer musi pomieścić wszystko czego dusza zapragnie! Ten w odświeżonym Citroënie C4 Cactusie taki właśnie jest, bo ma bardzo przyzwoitą pojemność 358 litrów, a to sprawia, że cała rodzina bez problemu spakuje się na wakacje.

Fotele jak w domu

Jedną z najważniejszych nowości w Citroënie C4 Cactus są fotele, które zaprojektowano w ramach programu Citroën Advanced Comfort – w skrócie to prawdopodobnie najwygodniejsze fotele w tej klasie samochodów.

Zgłoś się już dziś!

Zaproponuj najlepszy przepis na aktywny weekend i wygraj 2 tygodnie z Citroënem C4 Cactus!

Citroën C4 Cactus

Citroën C4 Cactus

Do dyspozycji samochód plus paliwo.

Wyjazd na weekend

Wyjazd na weekend

Weekendowy pobyt dla pary w atrakcyjnym hotelu.

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa

Profesjonalna sesja zdjęciowa na łamach Women’s Health i Men’s Health.