Redakcja

Piotr Makowski
Piotr Makowski
Redaktor

Artykuły autora

Trening z piłką na płaski brzuch Codziennie fit Marta Hennig Fitness 22 czerwca 2017, 06:05

Ćwiczenia na płaski brzuch z piłką od Marty Hennig z Codziennie fit [Next Fitness Star]

Ten zestaw ćwiczeń z piłką pomoże Ci zaangażować mięśnie głębokie, zwiększając efektywność treningu. Rezultat? płaski brzuch i zgrabna sylwetka. Masz na to gwarancję samej The Next Fitness Star – Marty Hennig autorki bloga Codziennie fit.

jak biegać na bieżni Fitness 28 stycznia 2017, 07:59

Bieganie na bieżni: zalety, wskazówki, plan treningowy

Musisz pokonać mniej niż 2 metry, by zyskać zgrabną sylwetkę, doskonałą kondycję i spalić mnóstwo kalorii. Oczywiście wielokrotnie, z zapałem i dbałością o prawidłową technikę każdego kroku. Sprawdź, jak bieżnię z narzędzia tortur zamienić w sprzęt w służbie człowieka, a konkretnie: Twojej.

ergometr wioślarski Fitness 8 listopada 2016, 11:33

Ergometr wioślarski: korzyści dla sylwetki

W wewnątrzredakcyjnym głosowaniu wioślarz zdobył najwięcej punktów spośród wszystkich maszyn kardio. Nic dziwnego – korzyści z treningu z ergometrem wioślarskim jest zatrzęsienie. Zobacz, dlaczego warto chwycić za wiosło.

ergometr wioślarski Fitness 8 listopada 2016, 11:27

Ergometr wioślarski: jak ćwiczyć poprawnie?

Ergometr wioślarski jak żadna inna maszyna kardio nie tylko pomaga spalić setki kalorii i poprawia kondycję, ale wzmacnia i buduje też mięśnie. I to prawie wszystkie, bo od stóp po kark. Jednak większość z nas nie potrafi operować nim prawidłowo. Zobacz, na co warto zwracać uwagę podczas ćwiczeń.

Ergometr wioślarski: 20-minutowy trening Plany treningowe 2 listopada 2016, 23:38

Ergometr wioślarski: 20-minutowy trening

Możesz wykonywać trening, oglądając kolejne odcinki ulubionego serialu, na przykład 10 z rzędu. Pytanie tylko, czy wytrzyma tyle Twoja pupa. Jeśli też masz takie obawy, skróć sesję na ergometrze do jedynych 20 minut. I wykorzystaj w pełni każdą z tych 1200 sekund.

siłownia, maszyny Fitness 8 czerwca 2016, 09:42

Maszyny na siłowni: jak ćwiczyć

Wyglądają jak średniowieczne narzędzia tortur i używane niewłaściwie tak właśnie działają. Na szczęście Tobie to nie grozi. Opisujemy 3 najpopularniejsze maszyny na siłowni i podpowiadamy, jak na nich ćwiczyć. Zobacz nasz miniprzewodnik.

fitness, trening, płaski brzuch, hantle Fitness 31 maja 2016, 09:25

Trening siłowy: poradnik dla początkujących

Jak przyspieszyć metabolizm? Jak zafundować sobie zgrabną sylwetkę? Jak wyrzeźbić mięśnie? Na wszystkie te pytania odpowiedź jest jedna: trening siłowy. Zobacz nasz poradnik i podczas następnej wizyty w fitness klubie nie bój się chwycić za żelastwo.

hiit Fitness 13 listopada 2015, 08:31

HIIT: trening idealny?

Podobno trwający zaledwie 60 sekund trening HIIT powtarzany 3 razy w tygodniu, może być równie skuteczny, co długotrwałe ćwiczenia kardio. Nasza redakcyjna koleżanka postanowiła to sprawdzić i zaliczyła swój pierwszy sprint na rowerze stacjonarnym. Zobacz, jaki był wynik jej eksperymentu.