Redakcja

Ewa Wilk
Ewa Wilk
Redaktor

Artykuły autora

Układ limfatyczny Zdrowie 28 listopada 2022, 13:58

Układ limfatyczny - jak o niego zadbać?

Wszystkie wiemy o żyłach i tętnicach tworzących układ krwionośny. Jednak oprócz krwi w naszym ciele płynie też limfa. Od prawidłowego działania układu limfatycznego zależy nasza odporność, zdolność do przyswajania witamin i dużo, dużo więcej. Zobacz, jak o niego zadbać.

Szczepienia ochronne Zdrowie 24 listopada 2022, 09:27

Szczepienia - które warto zrobić?

Co jest lepsze niż leczenie choroby? Zapobieganie, wiadomo. A jednym z najlepszych sposobów zapobiegania są szczepienia ochronne. I nie, tym razem nie piszemy o tych na COVID-19.

Soda Stream Zdrowie 17 listopada 2022, 16:00

Więcej wody dla zdrowia i urody!

Wprowadzenie zdrowych rytuałów w codziennej rutynie zmienia wszystko... Od czego zacząć? Podaruj sobie prezent, który poprawi twoją wydolność, urodę i zdrowie, a przy okazji ochroni planetę i Twój portfel.

rak piersi Zdrowie 28 października 2022, 12:50

Rak piersi – jak się przed nim ustrzec

Nieinwazyjne odchudzanie Uroda / Styl 23 października 2022, 16:21

Nieinwazyjne odchudzanie: 5 zabiegów bez użycia skalpela

W medycynie estetycznej trwa właśnie może nie rewolucja, ale przyspieszona ewolucja – coraz więcej jest procedur nieinwazyjnych, które obiecują poprawę wyglądu bez użycia skalpela. Bez operacji można się dziś pozbyć tłuszczu, wygładzić skórę czy wyrobić mięśnie bez ćwiczeń. Przedstawiamy dostępne drogi na skróty.

xanax Zdrowie 25 września 2022, 23:23

Xanax – jak działa, czy jest bezpieczny i legalny

Ból podbrzusza u kobiet Zdrowie 18 września 2022, 14:33

Ból podbrzusza u kobiet

Ból podbrzusza u kobiet kojarzy się przede wszystkim z bólem menstruacyjnym, ale przyczyn bólu w dole brzucha może być więcej. Dolegliwości bólowe podbrzusza może powodować też m.in. infekcja dróg moczowych, endometrioza, ciąża pozamaciczna albo zapalenie wyrostka robaczkowego. 

glutation Zdrowie 11 września 2022, 23:08

Glutation – co to jest i jak działa

Glutation to nie witamina, ani minerał, tylko peptyd, o którego znaczeniu będzie się mówiło, a właściwie już mówi się coraz więcej. Zobacz, „z czym to się je”.

Czy można usunąć błonę dziewiczą? Zdrowie 4 września 2022, 22:06

Czy można usunąć błonę dziewiczą? Można.

Usunięcie błony dziewiczej jest możliwe nie tylko w sposób tradycyjny, czyli podczas inicjacji seksualnej. Można też wykonać zabieg usunięcia błony dziewiczej w gabinecie lekarskim, w sterylnych warunkach, by potem swój pierwszy raz przeżyć bez stresu, bólu i krwawienia. 

tarczyca Zdrowie 29 sierpnia 2022, 10:44

Tarczyca – dlaczego warto ją badać

Tarczyca to ten tajemniczy gruczoł o kształcie motyla, ulokowany tam, gdzie szyja łączy się z tułowiem. Jest odpowiedzialna za... no cóż, za tyle funkcji ciała, że nie sposób ich tu wyliczyć. Właśnie dlatego warto wiedzieć, czy Twoja tarczyca działa prawidłowo. Zobacz więc, co powinno Cię zaniepokoić, jak rozwiązać problemy i – oczywiście – jak zadbać o tarczycę, by działała idealnie.

ciąża pozamaciczna Zdrowie 17 czerwca 2022, 16:40

Ciąża pozamaciczna – objawy, przyczyny, rekonwalescencja

Ciąża pozamaciczna – każda z nas słyszała to określenie, ale czy wiesz dokładnie, co to jest ciąża pozamaciczna, jakie są jej przyczyny, czy można urodzić dziecko z ciąży pozamacicznej i jakie są objawy takiej ciąży? Nie wiesz? No to przeczytaj.

Alergie Zdrowie 10 czerwca 2022, 09:05

Jak wygrać z alergią?

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie ciekło Ci z nosa wiosną, alergia na pyłki może Cię dopaść. Zła wiadomość jest taka, że wyleczyć się z alergii jest niestety dosyć trudno. Dobra, że można stosunkowo łatwo wyraźnie złagodzić dokuczliwe objawy. Sprawdź, co możesz zrobić.