Redakcja

Ewa Wilk
Ewa Wilk
Redaktor

Artykuły autora

Spirala Związki 20 stycznia 2023, 15:11

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o spiralach

Popularność spiral, czyli antykoncepcyjnych wkładek domacicznych, na całym świecie rośnie, bo to skuteczna i wygodna metoda zapobiegania niechcianej ciąży. Jednak nie ma róży bez kolców i nawet najlepsze rozwiązania mają swoje wady. Jakie zalety, a jakie wady ma spirala?

siedząca praca Lekcja życia 13 stycznia 2023, 12:14

Siedząca praca – jak wpływa na zdrowie i jak zminimalizować szkody

szczepienia dla dorosłych Zdrowie 3 stycznia 2023, 19:36

Szczepienia dla dorosłych - na co warto się zaszczepić?

Szczepienia ochronne budzą ostatnio kontrowersje, bo te przeciwko COVID wprowadzone były w wyjątkowy sposób, niejako w trybie awaryjnym. Ale nie daj się zwieść wątpliwościom - szczepienia to wciąż najlepszy sposób na zapobieganie wielu chorobom zakaźnym. Na co warto się zaszczepić?

mgla mózgowa, brain fog Zdrowie 3 stycznia 2023, 02:12

Brain fog, czyli zaćmienie umysłu

Brain fog, mgła mózgowa czy brzmiące o wiele bardziej swojsko zaćmienie umysłu, to nie wymysł rozhisteryzowanych panienek, tylko realny problem. Jak go rozpoznać i jak się pozbyć z głowy tego otępenia, które utrudnia funkcjonowanie?

Układ limfatyczny Zdrowie 28 listopada 2022, 13:58

Układ limfatyczny - jak o niego zadbać?

Wszystkie wiemy o żyłach i tętnicach tworzących układ krwionośny. Jednak oprócz krwi w naszym ciele płynie też limfa. Od prawidłowego działania układu limfatycznego zależy nasza odporność, zdolność do przyswajania witamin i dużo, dużo więcej. Zobacz, jak o niego zadbać.

Szczepienia ochronne Zdrowie 24 listopada 2022, 09:27

Szczepienia - które warto zrobić?

Co jest lepsze niż leczenie choroby? Zapobieganie, wiadomo. A jednym z najlepszych sposobów zapobiegania są szczepienia ochronne. I nie, tym razem nie piszemy o tych na COVID-19.

Soda Stream Zdrowie 17 listopada 2022, 16:00

Więcej wody dla zdrowia i urody!

Wprowadzenie zdrowych rytuałów w codziennej rutynie zmienia wszystko... Od czego zacząć? Podaruj sobie prezent, który poprawi twoją wydolność, urodę i zdrowie, a przy okazji ochroni planetę i Twój portfel.

rak piersi Zdrowie 28 października 2022, 12:50

Rak piersi – jak się przed nim ustrzec

Nieinwazyjne odchudzanie Uroda / Styl 23 października 2022, 16:21

Nieinwazyjne odchudzanie: 5 zabiegów bez użycia skalpela

W medycynie estetycznej trwa właśnie może nie rewolucja, ale przyspieszona ewolucja – coraz więcej jest procedur nieinwazyjnych, które obiecują poprawę wyglądu bez użycia skalpela. Bez operacji można się dziś pozbyć tłuszczu, wygładzić skórę czy wyrobić mięśnie bez ćwiczeń. Przedstawiamy dostępne drogi na skróty.

xanax Zdrowie 25 września 2022, 23:23

Xanax – jak działa, czy jest bezpieczny i legalny

Ból podbrzusza u kobiet Zdrowie 18 września 2022, 14:33

Ból podbrzusza u kobiet

Ból podbrzusza u kobiet kojarzy się przede wszystkim z bólem menstruacyjnym, ale przyczyn bólu w dole brzucha może być więcej. Dolegliwości bólowe podbrzusza może powodować też m.in. infekcja dróg moczowych, endometrioza, ciąża pozamaciczna albo zapalenie wyrostka robaczkowego. 

glutation Zdrowie 11 września 2022, 23:08

Glutation – co to jest i jak działa

Glutation to nie witamina, ani minerał, tylko peptyd, o którego znaczeniu będzie się mówiło, a właściwie już mówi się coraz więcej. Zobacz, „z czym to się je”.