Redakcja

Anna Bajer
Anna Bajer
Redaktor

Artykuły autora

jajecznica Dobra dieta 21 grudnia 2016, 06:21

5 pomysłów na jajecznicę

Może mieć mało kalorii i jeszcze więcej smaku. W kobiecej wersji można ją jeść zawsze, przed lub po treningu, rano, w porze lunchu lub wieczorem. Wypróbuj nasze pomysły na jajecznicę i znajdź swój ulubiony przepis.

jajecznica Dobra dieta 19 grudnia 2016, 07:29

Zdrowe przepisy na jajecznice

Przed wami inne spojrzenie na jedno z najłatwiejszych dań świata – jajecznicę. Równie łatwe, bo potrzeba tylko kuchennych sprzętów i składników. Żadnych kulinarnych talentów level Azjata – po prostu samo się robi.

smoothie, koktajl, shake, szejk Dobra dieta 26 czerwca 2015, 11:45

Koktajle białkowe – przepisy na zdrowe i pożywne napoje

Koktajle proteinowe przygotowuje się w minutę, a dostarczają siły i energii na pół dnia. Potrzebujesz dużo mocy, bo ciężko trenujesz? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Sprawdź 10 przepisów na mięśnie w szklance.

fot.  lola1960 2014/shutterstock.com Dobra dieta 29 grudnia 2014, 10:17

Przepisy na zdrowe soki i koktajle: 10 propozycji

Przepis na bombę witaminową: owoce, warzywa i blender. Efekt? Pełnia zdrowia, zgrabna sylwetka, piękne włosy, paznokcie i skóra. Poznaj 10 przepisów na zdrowie w płynie: soki z warzyw i owoców.

Zdrowe przepisy na grilla: marynata, mieszanka przypraw, glazura i sałatka Dobra dieta 17 sierpnia 2014, 12:02

Zdrowe przepisy na grilla: marynata, mieszanka przypraw, glazura i sałatka

Z grillem kojarzy Ci się kiełbasa, karkówka i piwo? Czas na zmianę! Wypróbuj nasze zdrowe przepisy na grilla i zobacz, jak wykorzystać marynowanie, glazurowanie i przyprawy.