[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

#takemetopositiv czyli pierwsza kolekcja Bunny Positiv na sezon SS 2018

Wybierasz się w podróż, planujesz spędzić aktywnie weekend, albo po prostu lubisz czuć się wygodnie nie tracąc przy tym stylu i kobiecego szyku? Postaw na total – look od BUNNY POSITIV i daj się przenieść do świata „high fashion” w wersji #sporty.

bunny positiv mat. prasowe

BUNNY POSITIV to młodsza siostra kultowej marki BUNNY THE STAR. Mimo nowej pozycji na modowym rynku marka prezentuje silną tożsamość, nadając nowy, oryginalny i znacznie bardziej weekendowy wyraz współczesnej modzie spod znaku #smart casual.

W pierwszej odsłonie od BUNNY POSITIV zobaczymy sportowe ubrania couture dostosowane do codziennego rytmu dnia, uszyte z najwyższej jakości tkanin i z dbałością o najmniejszy detal.

REKLAMA

W kolekcji wiosna - lato 2018 królują wygodne, dzianinowe bluzy w połączeniu z miękkimi, welurowymi rękawami, jak również dresy w odsłonie premium. Asortyment marki wzbogaca kolekcja koszul, które krojem i niezobowiązującą formą przywodzą na myśl styl Hampton – rodem z nadmorskiego kurortu, a wraz z nim weekend na jachcie. Dostępne są również spódniczki mini oraz casualowe, oversizowe tuniki ozdobione subtelną falbanką i t-shirty wpisujące się w najgorętszy trend tego sezonu, czyli logomanię. Puchowe kamizelki oraz uwielbiane parki to propozycja marki na stylowe nakrycie, które idealnie sprawdzą się podczas podroży samolotem. Całość scala charakterystyczny emblemat w postaci herbu marki, który jest nieodzownym elementem każdego ubrania.

Marka BUNNY POSITIV zachęca kobiety do bycia niezależną i wierną swojemu stylowi. Wszystko utrzymane w zamyśle #sporty chic, który łączy w sobie sportowy styl w wersji couture.

Po więcej pozytywnych inspiracji zapraszamy na stronę marki: http://bunnypositiv.com/

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij