beautyblender Glow All Night Flawless Face Kit - niezbędnik każdej kobiety

Świeży makijaż po kilku długich godzinach od aplikacji? Wrzuć do torebki beautyblender Glow All Night Flawless Face Kit i ciesz się promiennym wyglądem przez cały dzień!

beautyblender mat. prasowe

Z zestawem glow.all.night od marki beautyblender w łatwy sposób unikniesz syndromu "kryzys godziny szesnastej", który pojawia się, gdy makijaż zaczyna spływać z twarzy po ok. 8 godzinach od aplikacji. Teraz możesz wykonać szybkie poprawki, dzięki którym make up znowu będzie świeży a cera nabierze promiennego i zdrowego wyglądu.

REKLAMA

Zestaw zawiera:

  • 1 klasyczny różowy beautyblender dla szybkiej i perfekcyjnej aplikacji podkładu, pudru, kremu bb, kremu cc i każdego innego produktu do makijażu;
  • 1 puszek Power Pocket Puff dla precyzyjnych poprawek makijażu a także aplikacji pudru sypkiego np. w metodzie baking;
  • 1 mini RE-DEW spray nawilżająco-utrwalający, który pielęgnuje skórę i sprawia, że okrywa się zdrowym promiennym blaskiem. (pojemność 15 ml)

Cena zestawu: 145 zł

www.beautyblender.pl

Zobacz również:
Jedyna na świecie koedukacyjna dyscyplina sportu, o której nie słyszał każdy. Trochę przypomina grę w koszykówkę, ale nią nie jest. „Korfball jest wyjątkową aktywnością - nie dość, że gra sprawia dużo frajdy, uprawiasz sport, dzięki czemu dbasz o zdrowie, to jeszcze poznajesz mnóstwo ludzi, w tym być może swojego przyszłego partnera lub partnerkę”– mówi Tamara Siemieniuk, kapitan reprezentacji Polski w korfballu i trenerka kadry juniorów. Sprawdź, co jeszcze wiadomo o tej dyscyplinie. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA