& Other Stories przedstawia Savoir: linię limitowanych projektów

„Otwieramy linię Savoir, by co miesiąc przedstawiać projekty, które będą skarbami w Twojej szafie przez wiele, wiele lat. Prawie jak meble, które na stałe zdobią wnętrza – produkty Savoir urządzają twój własny świat modowej fantazji,” mówi Frida Billegren, Concept Designer & Other Stories.

&Other Stories materiał prasowy

Savoir jest nową linią wyrazistych projektów & Other Stories, dostępnych w limitowanych edycjach. Minikolekcje będą pojawiać się co miesiąc na stories.com i w wybranych sklepach marki.

Inauguracyjna kolekcja Savoir jest ukłonem w stronę dawnego hollywoodzkiego przepychu. Klasyczny styl glamour został w niej przekształcony w nowoczesną, kobiecą modę i projekty, które sprawdzą się i teraz, i w przyszłości. W ofercie znajdują się sukienki, kardigany, golfy, bluzki, wąskie spodnie, spódnica i gorset. Paleta kolorów obejmuje odcienie od piaskowego beżu i czerni do soczystej limonki i ognistej czerwieni. Głównymi materiałami są szyfon, koronka, satyna i wełna.

W każdej kampanii linii Savoir wystąpi niepowtarzalna bohaterka-współczesna muza, której talent i umiejętności uosabiają styl aktualnej kolekcji. Gwiazdą pierwszej odsłony została Giulietta Canzani Mora - DJ-ka i kuratorka muzyczna, znana jako Piu Piu. 

REKLAMA