adidas zaprasza do #HomeTeamHero Challenge i przedstawia maseczki na usta i nos

adidas aktywnie wspiera działania przeciw wirusowi COVID-19 na wielu płaszczyznach. W ramach akcji #hometeam marka zachęca do aktywności fizycznej podczas pandemii, a teraz prezentuje kolejną odsłonę tej inicjatywy. Każdy z nas może wesprzeć walkę z COVID-19 dołączając do wyzwania #HomeTeamHero Challenge oraz kupując maseczkę na usta i nos.

Materiał prasowy

#HomeTeamHero Challenge

adidas zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji #HomeTeamHero Challenge – jest to wirtualne wyzwanie, w którym każda minuta aktywności sportowej przyczyni się do zebrania funduszy na przeciwdziałanie wirusowi COVID-19. Za każdą godzinę aktywności sportowej adidas przekaże $1 na wsparcie funduszu COVID-19 Solidarity Response założonego przez World Health Organization (WHO). Celem akcji jest osiągnięcie jednego miliona godzin aktywności sportowych zarejestrowanych w aplikacji adidas Running lub adidas Training i przekazanie przez adidas jednego miliona $ na wsparcie funduszu WHO. 

W wyzwaniu można wziąć udział od 29 maja do 7 czerwca 2020 roku. Bez względu na stopień wytrenowania, wiek czy miejsce zamieszkania, każda osoba może wybrać ulubioną formę aktywności i dołączyć do globalnej inicjatywy. Bieganie, jazda na rowerze, taniec, spacer czy wiele innych – każda minuta aktywności przyczyni się do sukcesu zbiórki. Aby wziąć udział w akcji #HomeTeamHero Challenge ściągnij aplikacje adidas Running lub adidas Training na swój telefon i dołącz do wyzwania!

Maseczki na usta i nos

Noszenie maseczek stało się elementem naszej codzienności, który może pozostać z nami na dłużej. adidas przedstawia maseczki na usta i nos wykonane z miękkiego, przewiewnego materiału adidas Primegreen pochodzącego z recyklingu. Materiał nadaje się do prania i wielokrotnego użytku. Maseczka na usta i nos nie jest klasyfikowana jako medyczna i nie jest sprzętem ochrony osobistej, ale może zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów i zarazków drogą kropelkową.

10 zł z każdego sprzedanego zestawu maseczek na usta i nos zostanie przekazane na konto Save The Children’s Global Coronavirus Response Fund*. Fundusz wspiera rodziny w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, dzieci narażone na przemoc domową oraz rodziców i nauczycieli odpowiedzialnych za edukację domową podczas COVID-19. Maseczki na usta i nos są dostępne na adidas.pl. 

Więcej szczegółów dotyczących zaangażowania adidas w walkę przeciw COVID-19 znajduję się na adidas.pl/covid-19.

*Akcja trwa do 30 Czerwca w Europie i Ameryce Północnej z limitem do €1.5m.

REKLAMA