Zimowy PGE Narodowy - największe zimowe wydarzenie ruszyło w trasę

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek, od 7 lat goszczące na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie - po raz pierwszy ruszył w trasę po Polsce. Razem ze swoim łyżwiarskim teamem instruktorów, dedykowanymi lodowymi atrakcjami, pod czujnym okiem pomysłodawcy konceptu (TESTA AGENCY), w dwa miesiące odwiedzi aż 10 lokalizacji.

Zimowy PGE Narodowy Materiały prasowe

Na każdym z lodowisk przez dwa dni - Zimowy PGE Narodowy oferować będzie swoje łyżwiarskie know how i atrakcje dla wszystkich szukających rozrywek podczas ferii. 

REKLAMA

Co czeka na odwiedzających?

Uczestnicy mogą liczyć na wyspecjalizowaną kadrę instruktorską w ramach 3 cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabawy, a także konkursy, zabawy i popularne tworzenie gifów:

Poranki dla dzieci z PGE

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach. PGE jako sponsor Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego, wie że aktywność fizyczna wśród dzieci jest ważna nie tylko latem, lecz także zimą.

Dobra Drużyna PZU - trening łyżwiarski dla młodzieży

Aktywność w ramach programu promującego ruch - “Dobra drużyna PZU”. Warsztaty przeznaczone dla młodzieży, których zadaniem jest zachęcenie do wejścia w nową formę aktywności fizycznej.

Disko Lodowisko z 4FUN.TV

Popularna na Zimowym, lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji 4FUN.TV.

Gdzie dobije zimowy tour?

  • 01-23.01 Bydgoszcz (Torbyd)
  • 01-27.01 Toruń (Mentor Sport)
  • 01-30.01 Białystok (Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji)
  • 02-6.02 Szczecin (Lodowisko Szczecin)
  • 02-13.02 Gdańsk (Gdańskie Lodowisko)
  • 02-20.02 Lublin (Lodowisko Icemania)
  • 02-27.02 Rzeszów (Lodowisko w Millenium Hall)
  • 03-6.03 Łódź (Lodowisko„Bombonierka” im. Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz)

Tegoroczną odsłonę wydarzenia wspierają - sponsor tytularny PGE i partner PZU. Od lat zaangażowani w działania propagujące ruch w różnych dyscyplinach sportu wśród dzieci i młodzieży.

Szczegóły dostępne na:  www.zimowynarodowy.pl

REKLAMA