[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

ZenFone 4 od Asusa

Asus zenfone 4 Asus ZenFone 4

ZenFone 4 to 5,5-calowy smartfon kontynuujący luksusowe wzornictwo charakterystyczne dla smartfonów ASUS oraz zapewniający wspaniałą jakość fotografii mobilnej dzięki zastosowaniu podwójnego aparatu – standardowego i szerokokątnego, dzięki któremu możesz zmieścić w kadrze więcej tła i osób, aby stworzyć wspaniałe zdjęcia i filmy, które uchwycą prawdziwy klimat danego miejsca. Także wewnątrz pomieszczeń szerokokątny obiektyw znacznie ułatwi Ci zrobienie dokładnie takiego zdjęcia, jakie chcesz – szczególnie w zamkniętych przestrzeniach, gdzie nie masz możliwości cofnięcia się o kilka kroków, żeby uchwycić na zdjęciu wszystkich i wszystko.

Projektując ZenFone 4 inżynierom firmy ASUS udało się połączyć fantastyczną energooszczędność z wysoką wydajnością baterii, dzięki czemu smartfon ten zapewnia nawet 23 dni czasu pracy w trybie czuwania. Kiedy w końcu bateria się wyczerpie, technologia ASUS BoostMaster zapewni Ci odpowiednią moc, aby niewiarygodnie szybko naładować Twój smartfon. Korzystając z zasilacza dołączonego do telefonu ZenFone 4, po zaledwie 5 minutach ładowania osiągniesz poziom baterii umożliwiający ponad dwie godziny rozmowy lub w zaledwie 36 minut naładujesz telefon do 50%.

REKLAMA

ASUS ZenFone 4 dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz wyjątkowo pięknym miętowym. Sprawdź:

https://www.asus.com/pl/Phone/ZenFone-4-ZE554KL/

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij