Żegnaj pomarańczowa skórko!

 Jesteś gotowa podjąć się 15-dniowego wyzwania? 

Nacomi materiał prasowy

To sposób na pozbycie się do 1 cm w obwodzie ud w zaledwie 15 dni.* A to wszystko za sprawą aktywnego składnika biotechnologicznego NOCTURSHAPE™ zawartemu w wyszczuplającym, antycellulitowym kremie od polskiej marki Nacomi. Nie uwierzysz, jak wiele korzyści  przyniesie Twojej skórze!  Stosuj go na noc, a oprócz pozbycia się aż do 1 cm w obwodzie ud, to o ponad 39% zredukuje cellulit, zwiększy jędrność skóry o 23%, o ponad 22% zmniejszy poziom białka nokturiny w nocy, które jest odpowiedzialne za gromadzenie komórek tłuszczowych. A to wszystko gdy śpisz. 

Aby zwiększyć moc działania Balsamu wyszczuplającego z Nocturshape, dołącz do swojej pielęgnacji peeling cukrowy pomarańczowy sorbet od Nacomi. Wspomaga on walkę z cellulitem, a do tego bajecznie pachnie pomarańczą. Domowy zabieg pozytywnie wpłynie na skórę i przeniesie Cię w egzotyczne miejsca świata… 

* Badania przeprowadzone na grupie 20 kobiet w wieku 25-47 lat wykazały wysoką skuteczność działania NOCTURSHAPE™ Blue Ingredient. W ciągu 15 dni obwód ud zmniejszył się o prawie 1 cm, a w ciągu 30 dni o 1,5 cm.

REKLAMA