[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Zegarkowe łowy

Pica Pica

Święta, święta, święta ! Może i bez śniegu. Może i bez mrozu na szybach. Na pewno… z prezentami . Nie ukrywajmy- wszyscy na nie czekamy. I zrywając z pudełek kokardy, wstążeczki i dekoracyjny papier w mikołaje znów możemy poczuć dziecięcą radość.

Duńska marka Obaku prezentuje najnowsze modele zegarków ze swojej kolekcji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od głębokich brązów i granatów po tarcze w delikatnych odcieniach, uzupełnione kryształami Swarovskiego. Wszystko w minimalistycznym, skandynawskim duchu, jak również w duchu trafionego, świątecznego podarunku!

REKLAMA

Ceny zegarków Obaku zaczynają się już od 350 PLN. Na większości dekli znajduje się wygrawerowane nazwisko projektanta, który jest twórcą danego modelu. Bo Obaku to nie tylko zegarek , to również małe dzieło sztuki.

Zapraszamy na www.poljot.com.pl

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta (autorki: blogerki z Pica Pica)

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij