Zdrowie i forma z Juice Plus+

Praca, dom, zakupy, zajęcia dodatkowe, życie w ciągłym biegu, sprawiają że często brakuje nam czasu na przygotowanie zdrowego, pełnowartościowego posiłku. Sięgamy po produkty, dostępne akurat w lodówce i szykujemy danie, którego przygotowanie zajmie najmniej czasu. Organizm nie otrzymuje wszystkich potrzebnych mu składników odżywczych, przez co spada jego wydajność i odporność.

Jeśli zależy Ci, aby prowadzić zdowy tryb życia i wprowadzić zbilansowaną dietę, odpowiedzią mogą być produkty Complete by Juice Plus +.

Seria Complete to shake’i, zupy i batony. Shake’i dostarczają białko roślinne, niezbędne tłuszcze i węglowodany. Wystarczy dodać do nich mleko, aby otrzymać pełnowartościowy posiłek. Można je wzbogacić ulubionymi owocami, lodem lub innymi składnikami, aby stworzyć swój unikalny smak.

Jeśli brakuje Ci energii, jesteś w podróży lub spędzasz aktywnie dzień, sięgnij po baton owocowy lub czekoladowy. Baton owocowy to mieszanka żurawiny, rodzynek, jagód Goji, mango, truskawek, daktyli, orzeszków ziemnych i siemienia lnianego, zaś czekoladowy zawiera dodatkowo kawałki gorzkiej czekolady. Bogaty w błonnik baton, może być szybką przekąską, ale również zastąpi pełnowartościowy posiłek.

Kiedy masz ochotę na coś ciepłego, podgrzej zupę warzywną Complete by Juice Plus+, która zawiera najwyższej jakości świeże warzywa.

Complete może zastąpić jeden lub dwa posiłki dziennie. Pomaga w utrzymaniu zbilansowanej diety bez wyrzeczeń. Są to pełnowartościowe posiłki, zawierające niezbędne minerały i witaminy, odpowiednią ilość węglowodanów, białka, błonnika i tłuszczu. Są wegetariańskie, wolne od glutenu, konserwantów i barwników.

Więcej informacji o produktach i firmie, która dba o zdrowy styl życia od 50 lat,  znajdziesz na: www.juiceplus.com/pl/pl

REKLAMA