[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Zatrzymać lato w kuchni? Z SodaStream to możliwe!

Letnia pora roku dobiega końca. Jesień nie musi jednak oznaczać nudy w kuchni. Oto kilka przepisów na napoje, na bazie wody gazowanej, które szybko przywrócą wspomnienie lata.

Soda Stream

Zdrową i niebanalną propozycją napoju, który przypomni lato, nawet w najbardziej pochmurny dzień, może być przygotowana samodzielnie woda smakowa lub lemoniada. Wystarczy trochę ulubionych owoców – arbuz, maliny, truskawki etc. lub warzyw jak np. ogórek, trochę lodu, jeśli napój ma być zimny i woda gazowana, aby nadać całości orzeźwiającego charakteru. Wodę gazowaną w łatwy i szybki sposób można przygotować dzięki ekspresowi SodaStream, który dodatkowo daje możliwość wyboru stopnia nagazowania – od lekkiego, przez średni, po mocny. Przygotowany wcześniej napój możemy zabierać ze sobą do pracy, na siłownię czy spacer.

Przykładowe przepisy na zdrowe napoje z użyciem wody gazowanej:

REKLAMA

Lemoniada z owoców leśnych

Garść jeżyn
Garść malin
Garść poziomek
2 litry wody gazowanej
kostki lodu

Owoce ugniatamy. Następnie łączymy całość z wodą i kostkami lodu. Napój można przyozdobić listkami mięty.

Lemoniada cytrynowo-miętowa

5 cytryn
1 litr wody gazowanej 
10 listków mięty zamrożonych 
w kostkach lodu
opcjonalnie: 2 łyżki miodu

Wycisnąć sok z cytryn i połączyć go z wodą. Do całości dodać kostki lodu 
z miętą.

Lemoniada ogórkowa

½ ogórka
kawałek imbiru o długości
ok. 3 cm
½ cytryny
1 litr wody gazowanej
kostki lodu

Ogórek zetrzeć na tarce o grubych oczkach, imbir na mniejszych. Razem z cytryną pokrojoną w plasterki ugnieść owoce. Całość zalać wodą i dodać kostki lodu.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij