Zapobiegaj zamiast leczyć, czyli ochrona włosów z serią JOICO Defy Damage

Mroźne powietrze, szalejący wiatr, a także zanieczyszczenia powietrza i częste koloryzacje bez zabezpieczenia mają niestety negatywny wpływ na nasze włosy. Seria JOICO Defy Damage pomoże Ci utrzymać włosy w dobrej kondycji przez cały rok.

OICO DEFY DAMAGE Materiały prasowe

JOICO oferuje profesjonalne, wysokiej jakości kosmetyki do włosów. Wyróżnia się na rynku m.in. ze względu składy oraz starannie opracowane, innowacyjne i zaawansowane technologie.

Zaawansowana technologia w produktach JOICO

Sekretem serii Defy Damage jest technologia SmartRelease. Składają się na nią: arginina, olej z nasion moringi oraz lipidy ochronne. Technologia SmartRelease polega na stopniowym uwalnianiu składników. Dodatkowo włosy są chronione przed skutkami codziennej stylizacji i niszczącym działaniem czynników środowiskowych - dzięki czemu domowa pielęgnacja włosów staje się jeszcze bardziej skuteczna.

JOICO Defy Damage Home Home Care to ekskluzywna kolekcja kosmetyków, która dedykowana jest domowej, samodzielnej pielęgnacji włosów. Kosmetyki z linii Home Care wzmacniają strukturę włosa i zapewniają długotrwałą żywotność koloru.

Na serię Defy Damage składają się:

Protective Shampoo – szampon, który nie zawiera SLS czy SLES. Wzmacnia naturalną barierę ochronną włosów, zapobiegając ich uszkodzeniom.

Protective Conditioner – odżywka, która wygładza strukturę włosów i wzmacnia ich odporność na uszkodzenia. Świetnie sprawdzi się w przypadku włosów koloryzowanych.

Protective Masque – odbudowująca maska, która wzbogaca włosy o wyjątkowe komponenty działające na poziomie łuski.

Protective Shield – krem gwarantuje długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UV.

• SleepOver  - krem na noc bez spłukiwania. Zregeneruje włosy podczas snu.

Stosując serię Defy Damage, zobaczysz efekty już po pierwszym użyciu. Włosy stają się zauważalnie miękkie i błyszczące, a ich struktura jest odbudowana.

Oryginalne kosmetyki JOICO, znajdziesz tutaj – joicopolska.pl/autoryzowanesklepy

Zobacz również:
REKLAMA