ZEW for friends - marka ZEW for men ratuje zwierzaki!

ZEW for men, polska marka kosmetyków naturalnych dla mężczyzn, jest znana z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Tej zimy Ekipa ZEW we współpracy z Warsaw Sneaker Store stworzyła coś wyjątkowego - specjalny balsam dla psów.

ZEW Materiały prasowe

Poznajcie specjalny balsam ochronny do psich łapek

Zimowe spacery to dla naszych czworonożnych przyjaciół spory dyskomfort, szczególnie w mieście, gdzie oprócz mrozu, zwierzakom doskwiera także rozsypywana sól.Balsam ochronny od marki ZEW for men to naturalny, delikatny a zarazem skuteczny ratunek dla suchych i pękających psich łap. Stanowi idealną ochronę w okresie przymrozków, a na co dzień koi i regeneruje.

Balsam został stworzony na bazie naturalnych olejów, wosków i maseł roślinnych. Zawarte w nim masło shea ma właściwości odżywcze, nawilżające i łagodzące. Wraz z wazeliną tworzą na skórze delikatny film chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, m.in. mrozem i wiatrem. Wosk pszczeli ma silne właściwości odżywcze, zmiękcza i wygładza. Lanolina przyspiesza procesy gojenia się ran i stanów zapalnych. Z kolei olej z nasion bawełny jest silnym antyoksydantem, który chroni i regeneruje naskórek, sprawdzi się we wszelkiego rodzaju podrażnieniach.

Ochronny balsam do psich łapek ZEW for men x Warsaw Sneaker Store w cenie 30 zł jest dostępny w sklepie onlinemarki na www.poczujzew.pl. 10% z każdego sprzedanego balsamu przekazywane jest na rzecz Fundacji Przyjaciel Zwierz, zajmującej się ratowaniem zwierząt.

REKLAMA