[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Yves Rocher prezentuje nowe pomadki Rouge Vertige i Grand Rouge

Intensywna pomadka Grand Rouge

Kolekcja Pomadek Rouge Vertige to paleta 40 odcieni (od subtelnych beżów aż po intensywne czerwienie) i 3 rodzajach wykończenia – błyszczące, satynowe, perłowe – każda kobieta będzie mogła dopasować swój idealny kolor. Dzięki swojej jedwabistej konsystencji i odżywczej formule, delikatnie powlekają usta nadając im zdrowy kolor i blask. Formuła pomadek wzbogacona jest o odżywczy olejek z wiśni. Bez olejów mineralnych, bez silikonów, bez parabenów.

Cena: 39,90 zł/ 3,7 g.

REKLAMA

Z kolei Intensywne Pomadki Grand Rouge to 20 wysoce napigmentowanych i trwałych odcieni o satynowym wykończeniu. Formuła zawiera regenerujący olejek z kamelii. Bez olejów mineralnych, bez silikonów, bez parabenów.

Cena: 55,00 zł/ 3,7 g.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij