[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Yonelle - premium beauty partner Ladies’ Jazz Festival 2019

LADIES’ JAZZ FESTIVAL to wielkie święto utalentowanych kobiet, dla których praca to jednocześnie wielka pasja. Dlatego szczególnie miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona partnerów 15 edycji Festiwalu jako PREMIUM BEAUTY PARTNER.

yonelle

W dniach 21 - 28 lipca w Gdyni z publicznością spotkają się wyjątkowe artystki, wśród których w tym roku warto wymienić niezwykłe głosy Beth Hart, Angelique Kidjo oraz Krystyny Stańko. W programie pojawią się więc wokalistki jazzowe, ale nie zabraknie piosenki francuskiej czy bossa novy.

Skąd pomysł, abyśmy stali się częścią tego artystycznego wydarzenia, jakim jest LADIES’ JAZZ FESTIVAL?

Ponieważ YONELLE i LADIES’ JAZZ FESTIVAL łączy wspólny mianownik -  wielka pasja i radość tworzenia. Oba projekty tworzą niezwykłe kobiety, a o ich sukcesach decydują spektakularne umiejętności, imponująca wiedza i niezwykła wrażliwość.

Śledząc markę YONELLE w Social Mediach na profilach Facebook oraz Instagram będzie można zdobyć zaproszenia, zobaczyć całe wydarzenie, relacje na żywo i stać się częścią społeczności. Podczas głównych koncertów na uczestników festiwalu będą czekać kosmetyczne niespodzianki.

Więcej informacji: www.ladiesjazz.pl

Zapraszamy do Gdyni!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij