[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

YOU X MAX FACTOR Polskie Ambasadorki

Max Factor prezentuje nowe podejście do kobiecego piękna, uważnie wsłuchując się w głos spełnionych i pewnych siebie kobiet, które doskonale wiedzą, czego oczekują od życia. Ponieważ wiemy, że piękno jest czymś więcej, niż tylko wyglądem zewnętrznym – sumą życiowych doświadczeń, sukcesów, porażek, nieprzespanych nocy i rozdanych uśmiechów. naszych bohaterek szukaliśmy wśród autentycznych kobiet, które codziennie spotykasz w swoim życiu. Zainspiruj się naszymi bohaterkami: Katarzyną, Joanną i Eryką.

max factor mat. prasowe

Katarzyna Lackner (46lat) w byciu kobietą najbardziej kocha bycie matką i przyjaciółką swojej dorosłej już córki Karoliny. Wierzy, że piękno to coś więcej niż wygląd zewnętrzny, ale jako dojrzała kobieta ma świadomość niesamowitej mocy, jakie daje „opakowanie” – szpilki i kobiece sukienki to jej żywioł, który dodaje jej pewności siebie. Kasia doskonale wie, że życie jest jedno, dlatego w wolnych chwilach robi tylko to, na co ma naprawdę ochotę.

 

REKLAMA

O Joannie Sobolewskiej (39 lat) można by nakręcić serial, w którym żyjąca w wielkim mieście bohaterka odnosi zawodowe sukcesy, pracując w jednej z dużych firm. Zwłaszcza, że w jej życiu nie brakuje też szaleństwa! Spontanicznie kupić zielony kapelusz z ogromnym rondem i nosić go tak, by zwrócić na siebie uwagę całej ulicy? Czemu nie! Joanna chętnie czerpie inspiracje z obserwacji innych kobiet w jej otoczeniu. Podpatruje te, które mają w sobie „to coś” – szlachetnego i nieoczywistego, a najbardziej podziwia te, które… potrafią pięknie przyjmować komplementy!

 

Eryka Sokólska to w świecie makijażu niekwestionowane guru. Wie o nim absolutnie wszystko. W swojej karierze miała okazję malować różne kobiety, latami pracując na swoje nazwisko. Prywatnie jej świat zmienił się o 180 stopni, gdy na świecie pojawiła się jej córeczka. Dziś razem wspólnie z marką Max Factor pomaga takim kobietom jak Katarzyna i Joanna wzmocnić swoje piękno, które sama nazywa magicznym pierwiastkiem – czymś co przykuwa uwagę̨, jest nieoczywiste i trudne do określenia.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij