[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

YOU X MAX FACTOR Polskie Ambasadorki

Max Factor prezentuje nowe podejście do kobiecego piękna, uważnie wsłuchując się w głos spełnionych i pewnych siebie kobiet, które doskonale wiedzą, czego oczekują od życia. Ponieważ wiemy, że piękno jest czymś więcej, niż tylko wyglądem zewnętrznym – sumą życiowych doświadczeń, sukcesów, porażek, nieprzespanych nocy i rozdanych uśmiechów. naszych bohaterek szukaliśmy wśród autentycznych kobiet, które codziennie spotykasz w swoim życiu. Zainspiruj się naszymi bohaterkami: Katarzyną, Joanną i Eryką.

max factor mat. prasowe

Katarzyna Lackner (46lat) w byciu kobietą najbardziej kocha bycie matką i przyjaciółką swojej dorosłej już córki Karoliny. Wierzy, że piękno to coś więcej niż wygląd zewnętrzny, ale jako dojrzała kobieta ma świadomość niesamowitej mocy, jakie daje „opakowanie” – szpilki i kobiece sukienki to jej żywioł, który dodaje jej pewności siebie. Kasia doskonale wie, że życie jest jedno, dlatego w wolnych chwilach robi tylko to, na co ma naprawdę ochotę.

 

REKLAMA

O Joannie Sobolewskiej (39 lat) można by nakręcić serial, w którym żyjąca w wielkim mieście bohaterka odnosi zawodowe sukcesy, pracując w jednej z dużych firm. Zwłaszcza, że w jej życiu nie brakuje też szaleństwa! Spontanicznie kupić zielony kapelusz z ogromnym rondem i nosić go tak, by zwrócić na siebie uwagę całej ulicy? Czemu nie! Joanna chętnie czerpie inspiracje z obserwacji innych kobiet w jej otoczeniu. Podpatruje te, które mają w sobie „to coś” – szlachetnego i nieoczywistego, a najbardziej podziwia te, które… potrafią pięknie przyjmować komplementy!

 

Eryka Sokólska to w świecie makijażu niekwestionowane guru. Wie o nim absolutnie wszystko. W swojej karierze miała okazję malować różne kobiety, latami pracując na swoje nazwisko. Prywatnie jej świat zmienił się o 180 stopni, gdy na świecie pojawiła się jej córeczka. Dziś razem wspólnie z marką Max Factor pomaga takim kobietom jak Katarzyna i Joanna wzmocnić swoje piękno, które sama nazywa magicznym pierwiastkiem – czymś co przykuwa uwagę̨, jest nieoczywiste i trudne do określenia.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij