REKLAMA

YOPE Kwiat lipy - nowe produkty w serii

Z roku na rok pszczół jest niestety coraz mniej. Dlatego trzeba robić coraz więcej, by je wspierać. A więc działamy i poszerzamy naszą serię Kwiat Lipy o dwa nowe niezwykłe produkty: Naturalny krem do rąk i Naturalne masło do ciała.

YOPE mat. prasowe YOPE

Część dochodu z ich sprzedaży trafi do Fundacji Łąka (www.laka.org.pl), z którą wysiewamy w polskich miastach tysiące metrów kwadratowych łąk, które są domem dla milionów cennych owadów, a jednocześnie naturalnym filtrem na zanieczyszczone miejskie powietrze.

REKLAMA

Kto chce wspierać pszczoły razem z nami, może kupić produkty z naszej serii i... zasiać swoją łąkę! Można to zrobić nawet na własnym balkonie. Do każdego zakupu dodajemy saszetkę z nasionkami  - wszystkich zapraszamy do klubu przyjaciół pszczół #beeYOPE! Wspólnie wysiejemy tysiące mikro-łąk dla milionów pszczół!

Ale to nie wszystko. Nasze nowości mają jeszcze jedną wielką zaletę. Dzięki nim fani serii Kwiat Lipy mogą się wręcz otulić radosnym, ciepłym jak promienie słońca, niepowtarzalnym zapachem lata. I cieszyć nim przez cały dzień, bo aromat masła długo utrzymuje się na skórze, a krem z łatwością zmieści się w każdej torebce, można więc po niego sięgnąć zawsze i wszędzie.

 

YOPE Kwiat Lipy - Naturalny krem do rąk

Zapach: ciepły, słoneczny, słodki jak rozgrzane w słońcu kwiaty lipy.

To działa: Ekstrakt z kwiatów lipy chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną i ogranicza utratę wilgoci. Natomiast wyciągi z nasion lnu, z kwiatów nagietka i rumianku koją podrażnienia i przyspieszają odbudowę naskórka. Bazą kremu są organiczne masło shea, które nawilża i chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych oraz naturalne i organiczne oleje: arganowy, kokosowy i z oliwek, które wzmacniają i odżywiają skórę. Dodatkowo witamina E opóźnia procesy starzenia.Idealna receptura dla spierzchniętych dłoni.

YOPE Kwiat Lipy - Naturalne mleczko do ciała

Zapach: ciepły, słoneczny, słodki jak rozgrzane w słońcu kwiaty lipy.

To działa: Ekstrakt z kwiatów lipy chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną i ogranicza utratę wilgoci. Natomiast wyciągi z nasion lnu, z kwiatów nagietka i rumianku koją podrażnienia i przyspieszają odbudowę naskórka. Bazę masła tworzą najlepsze składniki nawilżające i odżywcze. Duża porcja oleju kokosowego, oleju z oliwek i awokado, masła shea i murumuru, to naturalne bogactwo cennych kwasów tłuszczowych, witamin i lipidów, które wzmacniają i odbudowują barierę ochronną skóry. Natomiast gliceryna roślinna przez cały dzień dba o właściwe nawilżenie skóry.

 

Produkty YOPE to 98% składników naturalnych oraz o niskim stopniu przetworzenia.

YOPE to nie tylko naturalne kosmetyki i środki czystości.
YOPE to styl życia w zgodzie z naturą i samym sobą.

Tworzymy zwykłe produkty codziennego użytku według zupełnie nowych reguł. Nasze receptury zawierają ponad 90% składników naturalnych najwyższej jakości. Wiele z nich posiada certyfikat Ecocert, natomiast wszystkie nasze środki czystości mają certyfikat Ecolabel. Na bieżąco śledzimy i wdrażamy najnowsze ekologiczne rozwiązania, ale także staramy się tworzyć nowe trendy.

Wprowadzamy opakowania z recyclingu oraz z trzciny cukrowej, ekologiczne etykiety. Dodatkowo jako pierwsi udostępniliśmy klientom opcję refill i szklane butelki wielokrotnego użytku dostępne w warszawskim butiku YOPE na ul. Mokotowskiej 26.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.yope.me
facebook.com/YOPEnatura
@yope_soap

#yope #yopenonstop

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA