Wyjątkowa premiera zegarka Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary w Hamburgu

21 sierpnia 2019 roku szwajcarski producent zegarków świętował w sercu wielkomiejskiej dżungli oficjalną premierę swojego najnowszego dzieła. Przedstawiciele mediów z dziesięciu krajów mieli niecodzienną możliwość zapoznania się w Hamburgu z najnowszym modelem kolekcji Certina Heritage.

Materiały prasowe

Na informacyjnym pokazie prezentacyjnym wyjątkowa wytrzymałość tego zegarka została wystawiona na prawdziwą próbę. W 60-lecie opracowania koncepcji DS model DS-1 Big Date 60th Anniversary wyznacza nowe standardy dzięki sprężynie Nivachron ™ i opiera się wpływowi wszechobecnych pól magnetycznych.

Prezes firmy Certina, Adrian Bosshard, miał przyjemność osobiście powitać gości ze Szwajcarii, Anglii, Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Polski, Rosji, Danii i Norwegii w luksusowym hotelu Tortue. Nazwa miejsca spotkania nie mogłaby być bardziej odpowiednia: Od 60 lat żółw jest symbolem „podwójnego bezpieczeństwa” wpisanego w koncepcję Certina DS. Nowy zegarek, który powstał z myślą o tym jubileuszu, dzięki sprężynie Nivachron™ otwiera jednocześnie nowy rozdział w kwestiach związanych z odpornością i wytrzymałością.

Materiały prasowe

Zaproszeni goście mogli się o tym przekonać osobiście. Przedstawiciele firmy Certina zaprezentowali zalety nowego materiału w czterech etapach. Negatywny wpływ pól magnetycznych na dokładność konwencjonalnych zegarków mechanicznych został zademonstrowany na żywo z użyciem przedmiotów codziennego użytku. Dzięki swoim właściwościom antymagnetycznym, model DS-1 Big Date 60th Anniversary nie poddał się działaniu tych sił, co wśród obecnych na pokazie gości wzbudziło zasłużony podziw.

Materiały prasowe

Podczas tzw. Flying Dinner i ożywionych rozmów dyskutowano o nowych możliwościach zarysowanych podczas prezentacji. Wystrój w intensywnym odcieniu zieleni nawiązywał do wyzwań nowoczesnego dnia codziennego, których symbolem jest „Urban Jungle” i doskonale harmonizował z blaskiem nowej, zielonej tarczy modelu DS-1 Big Date 60th Anniversary.

Zobacz również:
REKLAMA