Wygładzający zestaw do ciała z rękawicą od marki Vianek

Masaż ciała to prosty i przyjemny sposób na relaks i ogólną poprawę kondycji skóry. Jeśli dobierzesz do tego odpowiednie kosmetyki i akcesoria, możesz liczyć na dodatkowe efekty!

Vianek materiały prasowe

Poprawa nawilżenia, zwiększenie elastyczności i jędrności, wygładzenie skóry, a także pomoc w walce z cellulitem i rozstępami. Aby osiągnąć pełen sukces, trzeba tylko... lub aż systematyczności.

REKLAMA

Ale marka Vianek ma dla Ciebie rozwiązanie idealne – gotowy zestaw z dokładnym harmonogramem zadań na 4-tygodniową pielęgnację.

Sprawdź propozycje marki Vianek.

VIANEK Wygładzający zestaw do ciała z rękawicą

Zestaw wygładzający będzie odpowiedni dla skóry wrażliwej, cienkiej i delikatnej. Składa się z cukrowego peelingu z mielonymi pestkami czarnego bzu, łagodzącym masłem do ciała, zawierającym ekstrakt z kozłka lekarskiego oraz kojącym olejkiem do ciała na bazie oleju sezamowego. Do zestawu dołączona jest rękawica marki GLOV, wykonana z naturalnych włókien bambusowych. Systematyczne masaże z jej użyciem sprawią, że skóra stanie się gładka i przyjemna w dotyku, a kosmetyki nawilżające (masło, olejek) będą jeszcze skuteczniej działać!

www.sylveco.pl/produkt/vianek-zestaw-do-ciala-rekawica/

Cena: 90 zł

Zobacz również:
Nie odpuszczaj i trzymaj formę również zimą. Ujemną temperaturę i śnieg potraktuj jak okazję do urozmaicenia codziennych treningów. Nie jeździłaś nigdy na nartach ani snowboardzie? Spróbuj! Wcale nie jest za późno. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportami zimowymi, przeczytaj i sprawdź, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA