[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Wydanie specjalne WH Treningowy Przewodnik już w sprzedaży!

Jeżeli comiesięczne wydanie WH to dla Ciebie za mało, przygotowaliśmy idealna lekturę na lato. Do kiosków trafiło właśnie WH wydanie specjalne "Treningowy Przewodnik". To blisko 180 stron wypełnionych planami treningowymi, smacznymi przepisami i poradami urodowymi. Sprawdź!

wydanie specjalne WH, Treningowy Przewodnik WH

To będzie lato Twojego życia!

Ze wszystkich rzeczy, o których marzy kobieta, chyba najtrudniej jest osiągnąć idealną sylwetkę. W dodatku kojarzy się to z wyrzeczeniami, głodówką i ciężką harówą w siłowni. Ale z badań wynika, że z takim nastawieniem trudniej jest osiągnąć cel.

REKLAMA

W tym numerze proponujemy inne podejście. Zainspirowały nas między innymi Katrina Scott i Karena Dawn. Ich metodą treningową jest dobra zabawa, zamiana siłowni na plażę i świętowanie każdego sukcesu ze znajomymi. Brzmi dobrze, prawda?

Bo przecież można bawić się ćwicząc, jeść dobre rzeczy, nie tyjąc, i dbać o siebie bez wyrzeczeń. W wydaniu specjalnym "Treningowy Przewodnik" udowadniamy, że to możliwe.

Przejrzyj całe wydanie specjalne strona po stronie!

Czeka na Was aż 5 rozdziałów!

1. Nowy start: Koniec z wymówkami. Urlop tuż, tuż. Oto plan, jak zostać miss plaży.

2. Szybki tuning sylwetki: Te treningi za jednym zamachem spalą tłuszcz i wyrzeźbią mięśnie.

3. Nie zatrzymuj się: Radzimy, co zrobić, gdy utknęłaś w martwym punkcie.

4. Jedz mądrze: Dostarcz swojemu ciału najlepsze paliwo, a odwdzięczy Ci się.

5. Wyglądaj świetnie: Zadbaj o swoje wytrenowane ciało.

Przejrzyj całe wydanie specjalne strona po stronie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij