Women's Health już w sprzedaży!

Wielka, międzynarodowa rodzina "Women's Health" powiększyła się o kolejne wydanie! Do rzeszy ponad 15 milionów Czytelniczek WH dołączyły Polki. Zobacz, jak wygląda polska edycja najszybciej rozwijającego się lifestylowego magazynu dla kobiet na świecie.

Pierwszy, liczący 172 strony numer polskiego "Women's Health", z prezenterką TVN Agnieszką Cegielską na okładce i ponad 30-stronnicowym dodatkiem specjalnym "WH Uroda",  już czeka na Ciebie w kiosku. Jeśli jeszcze go nie kupiłaś, możesz najpierw przejrzeć go w całości, strona po stronie, w formie elektronicznej - prezentacja numeru dostępna jest na stronie womenshealth.pl/pierwszy_numer.

W pierwszym numerze WH piszemy między innymi:

- Wiesz, że powinnaś jeść lepiej, ale na regularne zakupy i gotowanie nie starcza Ci już sił i czasu? Women's Health rozwiąże Twój problem. Zakupy robisz raz w tygodniu, w kuchni spędzasz nie więcej niż kwadrans i codziennie na Twoim stole ląduje 5 niskokalorycznych posiłków. My gwarantujemy zdrowy dobór składników, a świetny smak - szef kuchni Zbigniew Kłyś.

0009

- Ręka do góry każda, która uważa, że seks to zbyt fajna rzecz, żeby zajmować się nim od święta! Co prawda, kobiece libido to sinusoida i zależy od tego, w którym dniu cyklu się znajdujesz, nie znaczy to jednak, że w Twoim łóżku nie może być gorąco przez większość nocy w miesiącu. W pierwszym numerze pokażemy Ci, jak zrozumieć i wykorzystać tę huśtawkę hormonalną do waszych wspólnych, przyjemnych celów.

0001

- Chcesz latem odsłonić więcej niż zwykle? Nasz specjalny trening last minute nie zajmie Ci więcej niż 15 min dziennie, a podkręci metabolizm tak, że będziesz spalać kalorie jeszcze cały dzień po ćwiczeniach. W 4 tygodnie zgubisz fałdki i odsłonisz atrakcyjne kształty, tak że wszystkim na plaży opadną szczęki na Twój widok.

0004

- Skończyłaś niedawno 30 lat i masz wrażenie, że Twoja skóra zaczyna grać nie fair? Nie musisz godzić się na jej nieczyste zagrania. Z premierowym numerem WH dostaniesz od nas garść fachowych porad ekspertów, które pozwolą Ci nie tylko zatrzymać, ale wręcz cofnąć czas. To prostsze niż się wydaje, jeśli tylko wiesz, co, kiedy i jak robić.

0007

- Nie szata zdobi człowieka - to oczywiste. Ale nie ma co ukrywać, że strój znacząco wpływa na nasze samopoczucie. W pierwszym wydaniu przedstawiamy więc 7 zasad kobiety, która chce się czuć dobrze w swoich ciuchach. Lojalnie ostrzegamy: przestrzeganie tych prostych reguł grozi eksplozją kobiecości!

0003

- Żeby było jasne: nie uważamy, że facet to idiota i nie umie słuchać ze zrozumieniem. Ale dobrze wiemy, że nawet najwrażliwszy mężczyzna na świecie czasem potrafi się zachowywać jak kawał nieczułego drewna. Dlatego radzimy, jak rozmawiać ze swoim facetem, by wysłuchał, zrozumiał i zapamiętał. Krótko mówiąc: żeby do niego dotarło.

0002

- Nieważne, ile masz lat. Nieważne, jak długo się nie ruszałaś. Ważne, że zawsze możesz się wziąć za siebie. A najważniejsze, że ćwicząc kilka razy w tygodniu i pilnując diety, jesteś w stanie nawet zakląć rzeczywistość i zadać kłam metryce. Z tego artykułu dowiesz się, jak trenować, kiedy masz 20+, 30+ i 40+ lat, aby formy i sylwetki zazdrościły Ci dziewczyny o dekadę młodsze.

0005

- Czy oliwa z oliwek może być maską na włosy? Jak długo można przechowywać kosmetyki? Czy w lecie wystarczy krem nawilżający? Jak najszybciej wysuszyć lakier na paznokciach? To niektóre z pytań, które zawsze chciałaś zadać, ale nie miał kto na nie odpowiedzieć. Teraz odpowiedzi znajdziesz w artykule "Podnieś swoje stylowe IQ" w 32-stronnicowym dodatku "WH Uroda" do pierwszego wydania Women's Health.

0006

- Każda z nas ją ma, nie każda ją zna. A jeśli nawet zna, to wstydzi się o niej mówić. A jeśli już mówi, to nie bardzo wie, jakich słów użyć, aby ją opisać. Oto ona, Twoja wagina. W premierowym WH zabierzemy Cię na małe randez-vous z najbardziej tajemniczą częścią Twego ciała, abyś lepiej ją poznała i bardziej się z nią zaprzyjaźniła. Na pewno się polubicie!

0008

Pierwszy, wiosenno-letni numer „Women’s Health” ma 172 strony i kosztuje 7,99 zł. Został wydany w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy i pozostanie w sprzedaży przez trzy miesiące. Następne, jesienne wydanie ukaże się w październiku. Od końca 2013 r. „Women’s Health” będzie już wydawany jako dwumiesięcznik. Opróćz magazynu redakcja prowadzi również systematycznie aktualizowaną stronę internetową oraz facebookowy profil WH, który obecnie ma już blisko 5 tysiący fanów.

„Women’s Health” to siostrzana publikacja magazynu „Men’s Health”, który w Polsce ukazuje się już od 9 lat i jest zdecydowanym liderem rynku w kategorii miesięczników dla mężczyzn – w całym 2012 roku był najlepiej sprzedającym się męskim pismem lifestylowym w naszym kraju, jak wynika z raportów Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

„Women's Health” został stworzony w 2005 roku przez amerykański koncern medialny Rodale Inc. i stanowi jeden z najważniejszych tytułów w portfolio tego wydawnictwa. Spektakularny sukces na najbardziej konkurencyjnym rynku prasowym świata sprawił, że „WH” doczekał się kolejnych 17 edycji ukazujących się w 27 krajach na 5 kontynentach, co czyni go obecnie najszybciej rozwijającym się kobiecym magazynem lifestylowym. Dziś „WH” wydawany jest w łącznym nakładzie ponad 2,5 miliona egzemplarzy i ma już ponad 15 milionów Czytelniczek, którym każdego dnia pomaga wyglądać i czuć się „the best”.

» Zobacz pełną prezentację pierwszego numeru «

WH

Zobacz również:
REKLAMA