Wegańskie, naturalne batony VITAL FreeYu dla każdego!

Kolorowe, delikatne i bogate w błonnik i witaminy – wegańskie batony FreeYu to idealna przekąska dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowe przekąski.

freeyu materiały prasowe

Batony VITAL są w 100% naturalne, a znajdujący się w nich cukier pochodzi wyłącznie ze składników. To idealna przekąska dla wegetarian i wegan, ponieważ batony oznaczone są międzynarodowym symbolem V-Label certyfikującym produkty sprawdzone pod kątem substancji pochodzenia zwierzęcego w składzie produktu oraz wykorzystanych substancjach dodatkowych. Batony są w mocno owocowych smakach i mają delikatną konsystencję, dlatego pokochają je nie tylko dorośli, ale i dzieci.

Przekąska od FreeYu jest dostępna w dwóch opcjach – owocowo-zbożowej (jabłko z truskawką lub jabłko z bananem z dodatkiem płatków owsianych) i owocowo-warzywnej (burak i truskawka oraz marchewka z pomarańczą).

FreeYu w czerwcu, zaprosiło do współpracy Marcina Gortata – koszykarza, jednego z najbardziej znanych sportowców i pierwszego Polaka, który dotarł do finałów NBA. Już wkrótce pojawią się pierwsze produkty sygnowane nazwiskiem Marcina Gortata.

Zobacz również:
REKLAMA