Wegański balsam pod oczy od marki Veoli Botanica

Tej wioseny Veoli Botanica - polska marka tworząca w nurcie Clean Beauty, wprowadza nowy wymiar pielęgnacji dla najbardziej wrażliwej skóry okolic oczu.

veoli botanica materiały prasowe

KEEP AN EYE ON IT to produkt o konsystencji bogatego balsamu, który natychmiastowo odżywia, nawilża i wygładza delikatną skórę, pozostawiając ją odmłodzoną i rozświetloną. 97,4% wyselekcjonowanych składników naturalnych, zostało zapakowanych w farmaceutyczne szkło. Marka Veoli Botanica przyczynia się tym samym do zwiększenia świadomości na temat ilości plastikowych opakowań, zużywanych w codziennej pielęgnacji.

REKLAMA

Przygotuj się na pierwsze promienie wiosennego słońca i sięgnij po natychmiastową kurację odmładzającą zaprojektowaną z myślą o starzejącej się, wrażliwej skórze okolic oczu.

Balsam pod oczy KEEP AN EYE ON IT to koktajl aż 97,4% naturalnych składników aktywnych
o wyjątkowo skutecznym działaniu. Wrażliwa skóra okolic oczu w szczególności narażona jest na podrażnienia i nadmierne przesuszanie, dlatego produkt został dodatkowo wzbogacony o AvenaPLex – roślinny kompleks pozyskiwany z oleju owsa, posiadający właściwości nawilżające i odmładzające. Kompleks zapewnia natychmiastowy efekt wygładzenia delikatnych zmarszczek, odbudowuje włókna kolagenowe i hamuje procesy starzenia się skóry.

Mimo bogatej konsystencji, produkt bardzo łatwo się wchłania. Wystarczy przed aplikacją na okolice oczu, delikatnie rozprowadzić balsam na opuszkach palców, delikatnie go rozgrzewając.

Cena: 99 zł

Zobacz również:
„W momentach kryzysu najważniejsze okazują się proste rzeczy. Tylko na nich warto się koncentrować, szukając elementów, które sprawiają radość i dają szczęście. Kiedy twój dotychczasowy świat się kończy, musisz nauczyć się go na nowo, jak dziecko”. O tym, jak udało jej się znów znaleźć w sobie radość życia, opowiada Agnieszka Woźniak-Starak.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA