Warszawski Koks w narożniku Joanny Jędrzejczyk

Takiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?

Materiały prasowe

Stawką w walce był tytuł zwycięzcy drugiej bitwy Scrabble, w której zamiast prężyć muskuły trzeba było wykazać się bystrością umysłu, kreatywnością i znajomością polskiego. Pojedynek rozgrywał się na bokserskim ringu, a czas na ułożenie kolejnych słów odmierzał sędzia. Kto nie bał się zmierzyć z trzykrotną mistrzynią świata w MMA i chłopakami z Warszawskiego Koksu? Do odważnych należała drużyna kanału Hajlajt, czyli Michalina, Kornelia i Paweł.

Jakim wynikiem zakończyła się ta potyczka nie zdradzimy. Możemy zapewnić, że emocje były do ostatniej minuty. Zawodnicy dwoili się i troili, żeby rozproszyć uwagę przeciwników. Kilkukrotnie interweniował też sędzia! Na szczęście obyło się bez punktów karnych i ciosów poniżej pasa. Podczas rozgrywki grający mogli wykorzystać jedno z trzech kół ratunkowych. Obie drużyny skorzystały z tej możliwości. Ułożyły wyrazy, które nie figurują w słowniku, ale w kreatywny sposób uzasadniły ich sens. I tak oto poznaliśmy dwa nowe słowa: „watej” i „ajoji”.

Jeśli chcecie poznać ich znaczenie, zajrzycie na kanał Hajlajt, gdzie zamieszczona została relacja z pojedynku.

Ta zacięta potyczka, toczona przez wyjątkowe osoby nie była ostatnią. Wszystko wskazuje na to, że Scrabble dostarczą nam jeszcze dużo emocji. O kolejnych bitwach będziemy Was informować na bieżąco.

Zobacz również:
REKLAMA