[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Walcz o wymarzoną figurę: teraz to takie proste!

Nie wystarczy być szczupłym, trzeba być fit! Z serwisem myfitweb.com możesz walczyć o swoją sylwetkę i zadbać o zdrowie. Dobrze dobrana dieta i wysiłek fizyczny sprawią, że nigdy nie zabraknie Ci energii – przekonaj się sama.

wykroki

W walce o ważne dla Ciebie cele pomocny jest serwis myfitweb.com. Dzienniczek dietetyczny dostępny dla każdego pozwoli zadbać o zbilansowaną dietę. Zaplanujesz swoje posiłki, kalorie i na bieżąco będziesz sprawdzać, jak wygląda ich dzienne spożycie. To wyjątkowo wygodne narzędzie będzie kontrolować plan żywieniowy za Ciebie.

System wygeneruje cotygodniowe i comiesięczne raporty, dzięki którym będziesz mogła przyglądać się swoim nawykom. Szybko wyeliminujesz, to co dla Ciebie nie jest korzystne. Wygodne, prawda?

Ale dobra dieta to nie wszystko. Regularne treningi są tak samo ważne. Na stronie myfitweb.com skorzystasz z bazy ćwiczeń i generatora treningów. Pod ręką dostępne jest kompendium wiedzy, dzięki któremu skontrolujesz swoje poczynania sportowe. Artykuły, porady, opinie trenerów pozwolą Ci wytrwać w postanowieniu.

Dla tych, którzy lubią wyzwania serwis myfitweb.com przygotował coś specjalnego. Do treningu i rywalizacji można zaprosić znajomych. Siostrę, koleżankę z pracy i nawet narzeczonego. Taki pojedynek to też rewelacyjna zabawa. Wyznacz sobie cele i wygrywaj rankingi. Okaże się kto ma lepsze wyniki! Bo sportowa rywalizacja jest najbardziej zdrowa. A wzajemna motywacja daje niesamowite efekty. My trzymamy kciuki za Ciebie.

Diety i treningi, to jedno, a aktywni ludzie, których poznasz za pośrednictwem serwisu, to drugie. Myfitweb.com to także społeczność. Każdy ma tu swój cel i marzenia. Podziel się z nimi, wymień radami. W tym miejscu poznasz ludzi, którzy mają bzika na punkcie zdrowego stylu życia. Tak jak Ty!

Dzięki serwisowi Twoje plany dietetyczne i treningowe mogą ujrzeć światło dzienne. Udostępnij je swoim koleżankom, a być może im też pozwolą odnieść sukces. A kiedy będziesz już gotowa, musisz zaprezentować swoją metamorfozę. Pochwal się swoim nowym ciałem, zrób zdjęcie i dodaj je do myfitweb.com.

Czekamy na Ciebie. Zarejestruj się na myfitweb.com i walcz o wymarzoną sylwetkę!

źródło: materiały prasowe

MFW

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij