[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Walcz o wymarzoną figurę: teraz to takie proste!

Nie wystarczy być szczupłym, trzeba być fit! Z serwisem myfitweb.com możesz walczyć o swoją sylwetkę i zadbać o zdrowie. Dobrze dobrana dieta i wysiłek fizyczny sprawią, że nigdy nie zabraknie Ci energii – przekonaj się sama.

wykroki

W walce o ważne dla Ciebie cele pomocny jest serwis myfitweb.com. Dzienniczek dietetyczny dostępny dla każdego pozwoli zadbać o zbilansowaną dietę. Zaplanujesz swoje posiłki, kalorie i na bieżąco będziesz sprawdzać, jak wygląda ich dzienne spożycie. To wyjątkowo wygodne narzędzie będzie kontrolować plan żywieniowy za Ciebie.

System wygeneruje cotygodniowe i comiesięczne raporty, dzięki którym będziesz mogła przyglądać się swoim nawykom. Szybko wyeliminujesz, to co dla Ciebie nie jest korzystne. Wygodne, prawda?

Ale dobra dieta to nie wszystko. Regularne treningi są tak samo ważne. Na stronie myfitweb.com skorzystasz z bazy ćwiczeń i generatora treningów. Pod ręką dostępne jest kompendium wiedzy, dzięki któremu skontrolujesz swoje poczynania sportowe. Artykuły, porady, opinie trenerów pozwolą Ci wytrwać w postanowieniu.

Dla tych, którzy lubią wyzwania serwis myfitweb.com przygotował coś specjalnego. Do treningu i rywalizacji można zaprosić znajomych. Siostrę, koleżankę z pracy i nawet narzeczonego. Taki pojedynek to też rewelacyjna zabawa. Wyznacz sobie cele i wygrywaj rankingi. Okaże się kto ma lepsze wyniki! Bo sportowa rywalizacja jest najbardziej zdrowa. A wzajemna motywacja daje niesamowite efekty. My trzymamy kciuki za Ciebie.

Diety i treningi, to jedno, a aktywni ludzie, których poznasz za pośrednictwem serwisu, to drugie. Myfitweb.com to także społeczność. Każdy ma tu swój cel i marzenia. Podziel się z nimi, wymień radami. W tym miejscu poznasz ludzi, którzy mają bzika na punkcie zdrowego stylu życia. Tak jak Ty!

Dzięki serwisowi Twoje plany dietetyczne i treningowe mogą ujrzeć światło dzienne. Udostępnij je swoim koleżankom, a być może im też pozwolą odnieść sukces. A kiedy będziesz już gotowa, musisz zaprezentować swoją metamorfozę. Pochwal się swoim nowym ciałem, zrób zdjęcie i dodaj je do myfitweb.com.

Czekamy na Ciebie. Zarejestruj się na myfitweb.com i walcz o wymarzoną sylwetkę!

źródło: materiały prasowe

MFW

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij