[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wakacyjny numer WH już w sprzedaży!

Aż 164 strony, na okładce Marta Żmuda Trzebiatowska, a w środku jak zwykle artykuły dotyczące zdrowego stylu życia, przepisy i plany treningowe. Kup wakacyjne wydanie Twojego ulubionego miesięcznika i zostań Miss Plaży. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka WH 07-08/2016, Marta Żmuda Trzebiatowska

WH kocha kobiety

WH wie, że kobiety mają mniej czasu niż mężczyźni, dlatego oczekują szybkich i efektywnych sposobów na lepszą fi gurę. W tym numerze coś specjalnego: trenerka największych gwiazd, Simone De La Rue, zdradza, jak Sandra Bullock czy Anne Hahtaway przygotowują się do scen odgrywanych na plaży (s. 106).

REKLAMA

WH nie znosi traktowania jedzenia jak wroga. Wie, że żadne cudowne diety nie działają, a to, co działa, to małe codzienne nawyki. Zastąp tuczące lody naszymi sorbetami i kaloryczne drinki ich zamiennikami, a przekonasz się, że zdrowe nie musi oznaczać: bez smaku (s. 76 i 82).

WH kocha kobiety, które chcą grać pierwszoplanową rolę w swoim życiu. Od Marty Żmudy Trzebiatowskiej możemy uczyć się planowania i konsekwencji w działaniu – to jej recepta na realizację marzeń (s. 34).

WH nie trzeba powtarzać, że uroda jest rezultatem zdrowego trybu życia. Co nie oznacza, że sprawy wyglądu oddajemy Matce Naturze. Uwielbiamy błyszczeć! Ale nie lubimy być zwodzone przez marketingowe obietnice. My znamy najlepsze produkty dostępne za cenę, której rzeczywiście są warte (s. 125).

WH rozumie kobiece słabości i stara się dotrzeć do ich źródeł. Motywuje do poszukiwania lepszej wersji samej siebie (s. 118).

WH wie, że kiedy kobieta jest zadowolona ze swojego wyglądu, wtedy staje się piękna. Bez względu na rozmiar, pochodzenie czy wiek. Lubi modę, bo jest ona nagrodą za wysiłek, jaki podejmuje w pracy nad własnym ciałem. I potrafi świetnie wyglądać i w szpilkach, i w sportowych butach (s. 136).  

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij