Wakacyjny numer WH już w sprzedaży!

Aż 164 strony, na okładce Marta Żmuda Trzebiatowska, a w środku jak zwykle artykuły dotyczące zdrowego stylu życia, przepisy i plany treningowe. Kup wakacyjne wydanie Twojego ulubionego miesięcznika i zostań Miss Plaży. Zobacz, co redaktor naczelna WH napisała do Ciebie w liście otwierającym najnowszy numer.

okładka WH 07-08/2016, Marta Żmuda Trzebiatowska WH

WH kocha kobiety

WH wie, że kobiety mają mniej czasu niż mężczyźni, dlatego oczekują szybkich i efektywnych sposobów na lepszą fi gurę. W tym numerze coś specjalnego: trenerka największych gwiazd, Simone De La Rue, zdradza, jak Sandra Bullock czy Anne Hahtaway przygotowują się do scen odgrywanych na plaży (s. 106).

WH nie znosi traktowania jedzenia jak wroga. Wie, że żadne cudowne diety nie działają, a to, co działa, to małe codzienne nawyki. Zastąp tuczące lody naszymi sorbetami i kaloryczne drinki ich zamiennikami, a przekonasz się, że zdrowe nie musi oznaczać: bez smaku (s. 76 i 82).

WH kocha kobiety, które chcą grać pierwszoplanową rolę w swoim życiu. Od Marty Żmudy Trzebiatowskiej możemy uczyć się planowania i konsekwencji w działaniu – to jej recepta na realizację marzeń (s. 34).

WH nie trzeba powtarzać, że uroda jest rezultatem zdrowego trybu życia. Co nie oznacza, że sprawy wyglądu oddajemy Matce Naturze. Uwielbiamy błyszczeć! Ale nie lubimy być zwodzone przez marketingowe obietnice. My znamy najlepsze produkty dostępne za cenę, której rzeczywiście są warte (s. 125).

WH rozumie kobiece słabości i stara się dotrzeć do ich źródeł. Motywuje do poszukiwania lepszej wersji samej siebie (s. 118).

WH wie, że kiedy kobieta jest zadowolona ze swojego wyglądu, wtedy staje się piękna. Bez względu na rozmiar, pochodzenie czy wiek. Lubi modę, bo jest ona nagrodą za wysiłek, jaki podejmuje w pracy nad własnym ciałem. I potrafi świetnie wyglądać i w szpilkach, i w sportowych butach (s. 136).  

podpis naczelnej WHWH

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Zobacz również:
REKLAMA