W.KRUK przedstawia kolekcje luksusowej biżuterii zagranicznych manufaktur jubilerskich

Szlachetne złoto, najcenniejsze kamienie, najwyższej jakości design oraz kunszt utalentowanych rzemieślników. W.KRUK przedstawia zachwycające kreacje jubilerów z Europy i Kanady. Najstarsza polska marka jubilerska z precyzją wybiera partnerów, których kolekcje obok własnej biżuterii oferuje w polskich butikach. Wielkie marki i mniejsze renomowane manufaktury spotykają się pod szyldem W.KRUK, prezentując unikatową selekcję najcenniejszej biżuterii.

W.KRUK manufaktury jubilerskie Materiały prasowe

BIRKS – kanadyjska ikona

Choć korzenie marki tkwią głęboko w angielskim rzemiośle, Birks rozwinął się w 1879 roku, kiedy Henry Birks otworzył butik z biżuterią w sercu Montrealu w Kanadzie. Birks szybko stał się ulubioną marką biżuteryjną w kraju oraz symbolem kanadyjskiego luksusu. Wszystko zaczęło się od marzenia jednego człowieka i przerodziło się w wyjątkową markę, która jest znana na całym świecie.

REKLAMA

HULCHI BELLUNI – nowoczesna i niepowtarzalna

Hulchi Belluni to słynna belgijska marka biżuterii luksusowej stworzona przez kobietę dla kobiet. Ta unikatowa biżuteria reprezentuje czarującą różnorodność klasycznych i nowoczesnych kolekcji, które zawsze wybiegają naprzeciw najnowszym trendom. Hulchi Belluni od 2001 roku słynie z dbałości o szczegóły, wykwintnego wykończenia o niepowtarzalnym, rozpoznawalnym stylu na każdy gust i każda okazję.

MARCO BICEGO – szlachetna biżuteria z tradycją

Łącząc tradycyjne rzemiosło z kreatywnością, Marco Bicego od 2000 roku kultywuje wyjątkową tożsamość stylistyczną. Odzwierciedlając organiczne, inspirowane naturą kształty i faktury, Marco Bicego tworzy innowacyjne klejnoty i przedmioty sztuki o bogatej jakości tekstury, stosując charakterystyczne techniki grawerowania i zwojów w cennym 18-karatowym złocie wysadzanym olśniewającymi kamieniami szlachetnymi.

PASQUALE BRUNI – w hołdzie kobietom i naturze

Pasquale Bruni, włoska marka biżuteryjna, od ponad 50 lat przedstawia niezwykłe wzory oraz rzemiosło w niezrównanych projektach. Każda kolekcja jest wykonywana ręcznie we Włoszech, a kamienie szlachetne i złoto są dokładnie dobierane, aby każda sztuka była wyjątkowa.

RECARLO – ponadczasowe diamenty

Wszystkie kobiety marzą o diamentach, a Recarlo spełnia ich marzenia od ponad 50 lat. Kolekcje biżuterii Recarlo z naturalnych diamentów i białego złota urzeczywistniają marzenie o miłości, stając się trwałymi symbolami najważniejszych chwil w życiu: zaręczyn, ślubu, narodzin czy czystej przyjemności korzystania z ponadczasowego luksusu.

Luksusowe marki w W.KRUK

Biżuteria ekskluzywnych zagranicznych marek dostępna jest w wybranych salonach oraz na wkruk.pl. W butikach W.KRUK prezentowane są wybrane elementy wielu kolekcji. Aktualnie niedostępne elementy z oferty można zamawiać z pomocą doradców W.KRUK.

REKLAMA