Veoli Botanica – Powrót do perfekcji

Dwa nowe odcienie i odświeżone opakowanie bestsellerowego kremu BB DROP OF PERFECTION Veoli Botanica.

Veoli Botanica materiał prasowy

Oto wyczekiwana od miesięcy premiera w Veoli Botanica! W odpowiedzi na potrzeby i prośby miłośniczek DROP OF PERFECTION, postanowiliśmy zaskoczyć je odświeżoną wersją ich ulubionego produktu. Dlatego bestsellerowy krem BB DROP OF PERFECTION powraca do naszej oferty w zupełnie nowej odsłonie. 

Gama kolorystyczna kremu BB została wzbogacona o dwa nowe kolory, stworzone w oparciu o najpopularniejsze odcienie karnacji wśród Polek – Ivory i Beige mają naturalną tonację i są odpowiednie dla jasnej i średniej karnacji.

Również opakowanie produktu zostało odświeżone. Jego bardziej kompaktowy rozmiar (przy zachowaniu tej samej ilości kremu) oraz nowa pompka, pozwalają na jeszcze wygodniejszą i bardziej precyzyjną aplikację. Szklana butelka kremu DROP OF PERFECTION jest teraz mniejsza i lżejsza, a zatem do jej produkcji, transportu i recyklingu zużywana jest mniejsza ilość energii.

Niezmienna w naszym kremie BB pozostaje czystoskładowa, innowacyjna oraz bezzapachowa formuła. Jednym z jej składników jest roślinny kompleks Poretect, który poprawia ujędrnienie i gęstość skóry, a tym samym redukuje widoczność rozszerzonych porów. Natomiast kwas hialuronowy wspiera sprężystość i elastyczność skóry, działa przeciwzmarszczkowo i odmładzająco, a także poprawia kontur twarzy. Dodatkowo nasz krem BB wyróżnia filtr mineralny SPF 20, który chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB i jest bezpieczniejszy nie tylko dla człowieka, ale również dla środowiska, a w szczególności raf koralowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.veolibotanica.pl

REKLAMA