[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Venus Swirl - elastyczna i dokładna maszynka do golenia

Wiemy, że każda kobieta jest inna i ma wyjątkowe kształty, dlatego teraz wprowadzamy maszynkę, która się do nich dostosowuje. Gillette Venus, czołowa marka maszynek do depilacji, przedstawia NOWY produkt: Venus Swirl.

Gillette mat. producenta

Venus Swirl – pierwsza i jedyna maszynka do golenia wyposażoną w technologię FLEXIBALL™, który pozwala na wielowymiarowy ruch wokół wszystkich trudnych do depilacji obszarów kobiecego ciała.

Nasze najlepsze ostrze konturujące ustanawia nowy standard w depilacji i wyróżnia się niezrównaną elastycznością, pomagając wydepilować te obszary, które inne maszynki mogłyby pominąć, dzięki czemu golenie przebiega bezbłędnie a nogi wyglądają perfekcyjnie.

REKLAMA

Venus Swirl to nasza najdokładniejsza maszynka do golenia, zaprojektowana przez kobiety dla kobiet, która zmienia zupełnie doświadczenia kobiet z goleniem nóg dzięki nowym, innowacyjnym cechom: Obecnie golenie w obszarze krągłości i konturów jest łatwe. Technologia Venus Swirl FLEXIBALL™ umożliwia płynne, wielokierunkowe ruchy maszynki, docierając do trudnych w goleniu obszarów w stopniu wcześniej trudnym do uzyskania. Wkład Venus Swirl zawiera nasze najbardziej zaawansowane ostrza.

Mikrogrzebyk MicroFine Comb™ pomaga nakierować włoski na ostrze, zaś pięć ostrzy Contour™ dostosowuje się do krzywizn i potrafi złapać praktycznie każdy włos. Wkład Venus Swirl zawiera aktywowane wodą serum MoistureGlide™ 2, które zapewnia płynny ruch maszynki w trakcie depilacji.

Maszynka do golenia powinna nie tylko doskonale golić nogi, ale także być piękna i świetnie zaprojektowana. Piękna fioletowa rączka to przykład połączenia znakomitego designu i powierzchni, która dobrze trzyma się w dłoni, co pozwala w sposób optymalny manewrować ruchami maszynki w trudnych miejscach.

Nowa maszynka do golenia Venus Swirl dostępna jest w Polsce w cenie [45pln]. Decyzja o wysokości cen należy do sklepów detalicznych.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij