[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Venus Swirl - elastyczna i dokładna maszynka do golenia

Wiemy, że każda kobieta jest inna i ma wyjątkowe kształty, dlatego teraz wprowadzamy maszynkę, która się do nich dostosowuje. Gillette Venus, czołowa marka maszynek do depilacji, przedstawia NOWY produkt: Venus Swirl.

Gillette mat. producenta

Venus Swirl – pierwsza i jedyna maszynka do golenia wyposażoną w technologię FLEXIBALL™, który pozwala na wielowymiarowy ruch wokół wszystkich trudnych do depilacji obszarów kobiecego ciała.

Nasze najlepsze ostrze konturujące ustanawia nowy standard w depilacji i wyróżnia się niezrównaną elastycznością, pomagając wydepilować te obszary, które inne maszynki mogłyby pominąć, dzięki czemu golenie przebiega bezbłędnie a nogi wyglądają perfekcyjnie.

REKLAMA

Venus Swirl to nasza najdokładniejsza maszynka do golenia, zaprojektowana przez kobiety dla kobiet, która zmienia zupełnie doświadczenia kobiet z goleniem nóg dzięki nowym, innowacyjnym cechom: Obecnie golenie w obszarze krągłości i konturów jest łatwe. Technologia Venus Swirl FLEXIBALL™ umożliwia płynne, wielokierunkowe ruchy maszynki, docierając do trudnych w goleniu obszarów w stopniu wcześniej trudnym do uzyskania. Wkład Venus Swirl zawiera nasze najbardziej zaawansowane ostrza.

Mikrogrzebyk MicroFine Comb™ pomaga nakierować włoski na ostrze, zaś pięć ostrzy Contour™ dostosowuje się do krzywizn i potrafi złapać praktycznie każdy włos. Wkład Venus Swirl zawiera aktywowane wodą serum MoistureGlide™ 2, które zapewnia płynny ruch maszynki w trakcie depilacji.

Maszynka do golenia powinna nie tylko doskonale golić nogi, ale także być piękna i świetnie zaprojektowana. Piękna fioletowa rączka to przykład połączenia znakomitego designu i powierzchni, która dobrze trzyma się w dłoni, co pozwala w sposób optymalny manewrować ruchami maszynki w trudnych miejscach.

Nowa maszynka do golenia Venus Swirl dostępna jest w Polsce w cenie [45pln]. Decyzja o wysokości cen należy do sklepów detalicznych.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij