Urszula Radwańska ambasadorką Juice Plus+

Urszula Radwańska, jedna z najlepszych polskich tenisistek, została ambasadorką Juice Plus+, marki o światowym zasięgu, której misją jest promocja zdrowego stylu życia.

Juice+ materiały prasowe

Urszula Radwańska przygodę z tenisem rozpoczęła w 1995 r. Pochodzi z rodziny od zawsze związanej ze sportem. Treningi rozpoczęła, pod okiem ojca, w jednym z krakowskich klubów sportowych. Od 2005 r. posiada status zawodowej tenisistki. W tym właśnie roku wygrała dwa juniorskie turnieje deblowe. Również w 2005 r. zdobyła, wraz z drużyną, tytuł Mistrza Świata Juniorów. Dwa lata później zwyciężyła na juniorskim Wimbledonie w grze pojedynczej oraz w deblu. W ten sposób została 2. Polką, której udało się tego dokonać. W 2012 r. zdobyła kwalifikację olimpijską. Ukończyła krakowską AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja. Jest reprezentantką kraju w Pucharze Federacji.

„Dbanie o formę fizyczną, zdrowe odżywianie są dla mnie kluczowe. Nie jest to łatwe, bo wiele czasu spędzam w podróżach. Zjedzenie zdrowego posiłku, czy przekąski nie zawsze jest sprawą prostą. Treningi, turnieje pochłaniają bardzo wiele czasu, stąd na gotowanie zostaje mi go mało, a musze i chcę zdrowo się odżywiać. Produkty Juice Plus+ są w tym niezmiernie pomocne, dlatego dla mnie ta współpraca jest naturalna, ale zarazem bardzo ekscytująca.” – powiedziała Urszula Radwańska.

Juice Plus+ jest marką o zasięgu światowym, której misją jest promocja zdrowego stylu życia. Firma działa w 26 krajach, a wspiera ją ponad 200,000 społeczność niezależnych partnerów sprzedaży i rzesza miliona klientów. Zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety pochodzenia roślinnego.  Produkty  Juice Plus+ to m.in. kapsułki Juice Plus+  z Owoców, Warzyw, i Jagód z dodatkiem wybranych witamin i cennych fitoskładników. Juice Plus+ sprzedaje swoje produkty w oparciu o model bezpośredni wspierany przez e-commerce i social media. Niezależni partnerzy osiągają dodatkowe dochody promując zdrowy tryb życia. Partnerzy mają całkowitą dowolność w wyborze godzin i miejsca pracy, tworząc jednocześnie wspierającą się społeczność.

Zobacz również:
REKLAMA