Urbanian Run Warsaw 2015

Biegasz swoimi ścieżkami, lubisz wyzwania i masz chęć przeżycia miejskiej przygody? To mamy coś dla Ciebie! 20 września 2015 roku w Warszawie wystartuje niespotykany dotąd miejski bieg: Urbanian Run!

Urbanian Run Urbanian Run

Inspiracją do stworzenia trasy dla tego niecodziennego biegu jest samo miasto widziane z perspektywy biegacza. Schody, samochody, ściany, ławki, parki wyznaczają trasę jak i pomysły na przeszkody. Urbanian Run – to jedyna w swoim rodzaju trasa z przeszkodami w centrum miasta. 

Zastanawiasz się, co jest najważniejszym warunkiem uczestnictwa w Urbanian Run?

Wystarczy niezła kondycja i chęć bycia częścią miejskiej przygody! Urbanian Run to sport, adrenalina i świetna zabawa w jednym. Przekonali się o tym już mieszkańcy kilku największych niemieckich miast, a teraz czas na Warszawę.

Urbanian RunUrbanian Run

Pamiętaj, że koniec września to idealny moment na sprawdzenie swojej sezonowej kondycji. 20 września 2015 roku pobiegnij w Urbanian Run, sprawdzając swoje możliwości w biegu i pokonywaniu miejskich przeszkód.
Sprawdź się roli w miejskiego biegacza. Dołącz do pierwszej tego typu imprezy w Polsce!

Zobacz oficjalny trailer biegu:

Jeśli biegasz swoimi ścieżkami, lubisz wyzwania i masz chęć przeżycia miejskiej przygody, a bieg uliczny to dla Ciebie za mało – weź udział w nowym biegu z przeszkodami – Urbanian Run Warsaw 2015 .

#urbanianrunPL  #miejskaprzygoda

źródło: materiały prasowe

REKLAMA