[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Under Armour: I'm Pretty - kobiety kobietom

27 marca odbył się w Warszawie pierwszy w Polsce, ekskluzywny event Under Armour dedykowany polskim kobietom nowej ery.

event under armour mat. prasowe

Event Under Armour I’m pretty. Kobiety kobietom jest szczególnie istotny dla marki. Poprzez niniejszy UA chce bardzo mocno zaznaczyć nie tylko świetną, designerską, mocno technologiczną, dbającą o detale damską kolekcję ale również pokazać kim jest kobieta Under Armour. To Groundbreaker, kobieta nowej ery. To bardzo silna osobowość kobieca, która w życiu stawia sobie trudne cele i z uporem, determinacją dąży do ich realizacji. To kobieta, która nie chce się poddawać i nawet jeśli upada to znajduje w sobie siłę, żeby się podnieść.

Takimi osobowościami są m.in. Ambasadorki marki Under Armour – Natalia Gacka i Iwona Nieroda. To one poprowadziły fantastyczny ale też wymagający trening. Są dowodem na to, że tylko ciężką pracą, wieloma wyrzeczeniami można osiągnąć sukces. Zarówno w życiu zawodowym (obydwie Ambasadorki są właścicielkami tytułów: MISTRZYNI ŚWIATA) jak i życiu prywatnym.

REKLAMA

Event Under Armour I’m pretty! ma za zadanie udowodnić, że siła kobiet przydaje się nie tylko w świecie sportu, ale również, a może nawet przede wszystkim w życiu na co dzień. Warte podkreślenia jest to, że event w całości został wyprodukowany i przygotowany przez kobiety dla kobiet. Może właśnie dlatego w trakcie całego wydarzenia panowała świetna atmosfera!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij