[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Under Armour: I'm Pretty - kobiety kobietom

27 marca odbył się w Warszawie pierwszy w Polsce, ekskluzywny event Under Armour dedykowany polskim kobietom nowej ery.

event under armour mat. prasowe

Event Under Armour I’m pretty. Kobiety kobietom jest szczególnie istotny dla marki. Poprzez niniejszy UA chce bardzo mocno zaznaczyć nie tylko świetną, designerską, mocno technologiczną, dbającą o detale damską kolekcję ale również pokazać kim jest kobieta Under Armour. To Groundbreaker, kobieta nowej ery. To bardzo silna osobowość kobieca, która w życiu stawia sobie trudne cele i z uporem, determinacją dąży do ich realizacji. To kobieta, która nie chce się poddawać i nawet jeśli upada to znajduje w sobie siłę, żeby się podnieść.

Takimi osobowościami są m.in. Ambasadorki marki Under Armour – Natalia Gacka i Iwona Nieroda. To one poprowadziły fantastyczny ale też wymagający trening. Są dowodem na to, że tylko ciężką pracą, wieloma wyrzeczeniami można osiągnąć sukces. Zarówno w życiu zawodowym (obydwie Ambasadorki są właścicielkami tytułów: MISTRZYNI ŚWIATA) jak i życiu prywatnym.

REKLAMA

Event Under Armour I’m pretty! ma za zadanie udowodnić, że siła kobiet przydaje się nie tylko w świecie sportu, ale również, a może nawet przede wszystkim w życiu na co dzień. Warte podkreślenia jest to, że event w całości został wyprodukowany i przygotowany przez kobiety dla kobiet. Może właśnie dlatego w trakcie całego wydarzenia panowała świetna atmosfera!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij