[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Tydzień Kobiet Sukcesu: najbardziej kobiecy projekt w SGH

Tydzień Kobiet Sukcesu to cykliczny projekt organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich od 2006 roku. Tegoroczna, 8. edycja tego interesującego projektu okazała się ogromnym sukcesem, przyciągając na SGH ponad 2000 kobiet.

Każda z uczestniczek projektu mogła znaleźć coś dla siebie wśród szerokiej gamy warsztatów rozwijających umiejętności zawodowe oraz te niezbędne w codziennym życiu. W ofercie można było odnaleźć m.in.: warsztaty dotyczące kreatywnego myślenia, zarządzania własną karierą, networkingu czy też warsztaty negocjacyjne.

Jak co roku, ważną częścią kobiecego tygodnia były także spotkania z inspirującymi kobietami, które już odniosły sukces zawodowy. Do tej pory gośćmi projektu były m.in. Jolanta Kwaśniewska, Danuta Hubner oraz prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz. W tym roku swoją obecnością Szkołę Główną Handlową zaszczyciły Magdalena Mołek oraz doktor Irena Eris. Wśród prelegentek była również redaktor naczelna magazynu "Women’s Health" Aneta Martynów, która opowiadała studentkom o idei well-being. "Wszystkie panie urzekły publiczność swoją charyzmą i urokiem osobistym. Był to ogromny zaszczyt i przyjemność gościć tak szanowane osoby podczas tegorocznej edycji Tygodnia Kobiet Sukcesu" - zapewniają organizatorzy imprezy.

Warto także dodać, że Tydzień Kobiet Sukcesu to nie tylko tematyka stricte biznesowa, ale również wszelkiego rodzaju aktywności fizyczna, stąd też bogata oferta różnego rodzaju zajęć ruchowych, które w tym roku zorganizowano. Wszystkie zajęcia, m.in.: dancehall, salsa, czy też samoobrona, odbyły się pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Dzięki współpracy z różnymi mediami wspierającymi projekt, informacje o Tygodniu Kobiet Sukcesu dotarły po raz kolejny nie tylko do studentek Szkoły Głównej Handlowej, ale też do wszystkich pozostałych stołecznych uczelni. W efekcie w imprezie wzięło udział ponad 2000 młodych kobiet, które dążą do tego, aby w przyszłości osiągnąć szeroko pojęty sukces.

Miejsca na prawie wszystkie tegoroczne warsztaty rozeszły się w ciągu pół godziny od rozpoczęcia zapisów. "Jest to niezmierne budujące, że młode kobiety w Polsce są zainteresowane rozwojem własnej kariery zawodowej, dzięki czemu Tydzień Kobiet Sukcesu z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród uczestniczek, jak i partnerów" - dodają organizatorzy.

WH

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij