Twórz 5-gwiazdkowe dania w Twojej kuchni z inteligentną płytą indukcyjną Haier HAFRSJ64MC

Firma Haier wprowadziła na rynek stylową i elegancką płytę indukcyjną, która pełnymi garściami czerpie z dobrodziejstw sztucznej inteligencji, by zapewnić nam najwyższe standardy użytkowania i najlepsze efekty kulinarne.

Niezwykle zaawansowany i intuicyjny Multislider sprawia, że proces gotowania jest bardzo prosty. Rewolucyjny tryb VaryCook pozwoli nam się poczuć jak profesjonalni szefowie kuchni. A z autorskim rozwiązaniem Cook with Me, na który składa się między innymi aplikacja hOn, zyskujemy osobistego asystenta w naszych wyzwaniach kulinarnych. Co jeszcze przemawia za wyborem płyty Haier HAFRSJ64MC? 

Nowoczesny design, wygoda użytkowania i innowacyjne sterowanie

Płyta indukcyjna Haier wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Płyta Haier HAFRSJ64MC bez trudu poradzi sobie z przygotowaniem posiłku w nawet największych naczyniach. Dzięki funkcji bridge urządzenie pozwala łączyć dwa pola grzewcze w jedno. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko przyrządzić posiłek w brytfannach czy patelniach grillowych.

Rewolucyjnym rozwiązaniem, w które firma Haier wyposażyła swoją płytę indukcyjną, jest tryb VaryCook. Umożliwia on zmianę temperatury grzania intuicyjnie, bez udziału suwaków sterujących mocą. Dzięki niemu możemy zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę, przesuwając garnek w górę lub w dół, co szczególnie sprawdzi się w trakcie przygotowywania deserów i sosów. To rozwiązanie, z którego od wielu lat z powodzeniem korzystają profesjonalni szefowie kuchni, a dzięki płycie Haier HAFRSJ64MC wkracza ono także do naszej kuchni.

Maksymalna moc i oszczędność energii

Używając płyty indukcyjnej oszczędzamy energię, wykorzystując jej tylko tyle ile jest potrzebne do ugotowania naszej potrawy. Maksymalna moc płyty Haier HAFRSJ64MC to 7,4 kW, zapewniająca najszybsze gotowanie, bez utraty mocy. 

Haier HAFRSJ64MC dostępna jest w cenie 1899 zł.