[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Trwała i skuteczna depilacja IPL w domu

Urządzenia IPL do użytku w domu to alternatywa dla krótkotrwałych efektów jednorazowych golarek, bolesnej depilacji woskiem czy kremów do depilacji, które mogą powodować podrażnia.

W dzisiejszych czasach regularna depilacja jest normą, a panie marzą o tym, by raz na zawsze pozbyć się niechcianych włosków z nóg, pach, okolic bikini i to bez bólu, podrażnień i wrastających włosków. Jeśli i Tobie zależy na zadbanym, gładkim ciele na długo, a nie chcesz tracić pieniędzy i czasu na wizyty w salonie kosmetycznym, postaw na urządzenia do depilacji IPL. 

Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń do samodzielnej depilacji IPL. Na co zwracać uwagę przy wyborze urządzenia dla siebie?

REKLAMA
  • zastanów się, do jakich obszarów ciała chcesz używać urządzenia i zwróć uwagę na nasadki - w urządzeniu BRI956 dostępne są 4 nasadki: duża nasadka do ciała, nasadka do pach, precyzyjna nasadka do twarzy i nasadka do okolic bikini, które różnią się nie tylko kształtem i rozmiarem okienek, ale również zastosowanymi filtrami.
  • warto zwrócić uwagę na sposób dobrania odpowiedniego natężenia światła w urządzeniu IPL.  Kobiety mają różne odcienie skóry i różny kolor włosków i tym należy się kierować dobierając natężenie, by impulsy nie były ani zbyt silne, ani zbyt lekkie.
  • zwróć uwagę na sposób działania urządzenia, gdyż dostępne są takie z akumulatorem i działające tylko po podłączeniu do kabla sieciowego - połączenie zasilania akumulatorowego i przewodowego dostępne w Philips Lumea Prestige gwarantuje maksymalną swobodę korzystania.
  • sprawdź wydajność i żywotność urządzenia, pamiętając, że nie tylko ilość błysków się liczy. Lumea Prestige posiada lampę o wysokiej wydajności ponad 250 000 błysków, co zapewnia 20 lat użytkowania przez jedną osobę. Co ważne, lampy zastosowanej w Philips Lumea Prestige nie trzeba wymieniać, a to oznacza brak dodatkowych kosztów użytkowania.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij