[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Triaction by Triumph Jesień/Zima 2018

W sezonie Jesień/Zima 2018 Triaction firmy Triumph rozwija się i staje się pełnoprawną kolekcją odzieży sportowej na każdą okazję. Biustonosze Triaction, oferujące najwyższy stopień podtrzymania biustu wśród podobnych produktów na rynku, zostały poddane szczegółowym badaniom przeprowadzonym przez grupę badawczą z Uniwersytetu w Portsmouth, zajmującą się zdrowiem piersi. W kolekcji znajdziemy różne fasony, które mają na celu wspierać kobiety w najróżniejszych czynnościach w ciągu całego dnia – zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i odpoczynku.

triumph mat. prasowe

W sezonie Jesień/Zima w kolekcji pojawia się nowość, Seamless Motion, czyli technologia projektowania oferująca najwyższą wygodę i dopasowanie. Biustonosze i ubrania są wykonane z super lekkich tkanin i prawie całkowicie bezszwowe, dzięki czemu pięknie wygładzają i modelują kobiece kształty, zapewniając przyjemne uczucie miękkości z jednoczesnym podtrzymaniem. Należący do serii Cardio biustonosz Magic Motion Pro MWP, w żółtym odcieniu jaskrów, jest idealny do wszystkich rodzajów sportu, a szczególnie takich, które wymagają dużej swobody ruchów. Ten kultowy model posiada najwyższy stopień stabilizacji biustu, oryginalne, kolorowe ramiączka oraz elastyczne fiszbiny wykonane w technologii Magic Wire Air. W połączeniu z bezszwowymi legginsami Capri w szarym kolorze, z ozdobną elastyczną taśmą w pasie, uprzyjemni każdy trening. Wszystkie ubrania z serii Triaction można dowolnie łączyć i zestawiać, tworząc ciekawe stylizacje, bez względu na rodzaj wybranej aktywności.

Sian Thomas, Global Head of Creative Design Triumph, powiedziała: „W tym sezonie postawiliśmy na rozbudowanie naszej kolekcji, wzbogacając ją o nowe wzory biustonoszy i pasujące do nich dodatki w postaci ubrań sportowych. Od kilku lat obserwujemy modę na zdrowy i aktywny tryb życia, przez co treningi stały się niejako towarzyskimi wydarzeniami, wymagającymi odpowiedniego stroju i dodatków. Kobiety chcą wyglądać i czuć się stylowo nie tylko w pracy, ale także uprawiając sport czy nawet odpoczywając w domu. Zrewolucjonizowaliśmy nasze sportowe biustonosze i wprowadziliśmy do sprzedaży linię Magic Motion Pro z najwyższym na rynku, przetestowanym wskaźnikiem stabilizacji biustu. Są to wysoce innowacyjne i lekkie produkty z oddychających materiałów, dostępne w nowych połączeniach kolorystycznych, które nie muszą być skrywane pod ubraniem i mogą stanowić efektowny element stylizacji. “

REKLAMA

Nasze typy na na sezon Jesień/Zima 2018

Seria Studio oferuje stylowe kombinacje topów wykonanych w technologii Seamless Motion, przeznaczonych do sportów od małej do średniej intensywności:

Wyściełany top Seamless Motion P pięknie podkreśla krągłości, nie dodając tym samym niepotrzebnej objętości. Wygodny i oddychający, posiada miseczki wykonane z tkaniny o właściwościach antybakteryjnych i zapewnia optymalne podtrzymanie dla biustu. Dostępny w twarzowym kolorze ciemnej zieleni.

Seria Cardio oferuje funkcjonalne biustonosze o najwyższych właściwościach podtrzymujących, przeznaczone do sportów o dużej intensywności:

Biustonosze Triaction Hybrid Lite P oraz Control Lite gwarantują mocne wsparcie dla biustu, nie zwiększając jego objętości. Innowacyjna technologia 3D Powertech dba o stabilizację i doskonałe dopasowanie, a w połączeniu z ergonomicznymi ramiączkami i super lekką tkaniną zapewnia komfortowy trening.

Kolekcja Jesień/Zima 2018 jest dostępna w wybranych salonach Triumph oraz na stronie www.triumph.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij