Trenuj z aplikacją PUMATRAC, gdziekolwiek jesteś

Z aplikacją PUMATRAC odbędziesz trening z Adrianą Limą, Lewisem Hamiltonem, Martą Hennig oraz innymi ambasadorami PUMA z całego świata. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

Dzięki starannie opracowanym programom treningowym oraz biegowym poprawisz swoją formę bez konieczności chodzenia na siłownię. Aplikacja umożliwia dostosowanie czasu trwania i poziomu treningu oraz oferuje samodzielny wybór trenera i rodzaju aktywności fizycznej. I tak z Adrianą Limą dołączysz do szkoły boksu, ćwiczenia Pameli Reif wzmocnią Twoje pośladki, z Lewisem Hamiltonem poprawisz szybkość i zwinność, Alina Agitova pomoże Ci z koordynacją, Virat Kohli zabierze Cię na trening siłowy, a Marta Hennig sprawi, że wzmocnisz swoje mięśnie od wewnątrz.

REKLAMA

PUMATRAC oferuje również dodatkowe funkcje. Istnieje możliwość zaplanowania swojego treningu, a także przeprowadzenia go w rytm ulubionej muzyki – wystarczy, że zintegrujesz aplikację ze Spotify lub Apple Music. Swoimi osiągnięciami możesz podzielić się w mediach społecznościowych i tym samym rzucić wyzwanie znajomym i zaprosić ich do wspólnej zabawy. To znakomita propozycja dla osób, które lubią ćwiczyć w domu i poszukują zróżnicowanych pomysłów na trening.

Bezpłatna aplikacja PUMATRAC dostępna jest zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Od teraz można z niej także korzystać na urządzeniach Apple Watch, co świetnie sprawdzi się przy treningach biegowych.

Zobacz również:
Zobacz, dlaczego nie powinnaś rezygnować z treningów w outdoorze tylko dlatego, że robi się zimno. I jak to robić, żeby czuć się komfortowo.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA