Trening na świeżym powietrzu z nową kolekcją sportową Tchibo

Ubrania sportowe dostosowane do treningu w różnych warunkach i mobilne akcesoria.

Tchibo Materiały prasowe

Za oknem coraz cieplej, pogoda wręcz zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Naturalnie pierwszym pomysłem jest bieganie. Wymaga odpowiednich butów i odpowiedniego stroju. W kolekcji Tchibo proponujemy kilka rodzajów legginsów (dostoswanych do potrzeb i figury) oraz szorty dla mężczyzn. Gdyby pogoda jednak się lekko popsuła, mamy też kurtki i bluzy.

Nie wszyscy jednak lubimy biegać, a siłownie w parkach nie zawsze mają potrzebne Nam akcesoria. Na to też Tchibo ma  rozwiązanie – niezbędne akcesoria wspomagające trening. Każde z nich możesz wziąć ze sobą do plecaka lub torby i użyć podczas treningu na zewnątrz. Polecamy zmienianie sprzętu, żeby urozmaicić trening i uniknąć nudy. Do wyboru są: piłka lekarska, skakanka, gumy i taśmy treningowe, piłka, poduszka lub deska do balansowania, czy kettlebell. A po efektywnym treningu proponujemy masaż, podręcznym pistoletem do masażu.

A wszystko to w wysokiej jakości i przyjazne środowisku – w tej kolekcji znajdziesz wiele produktów z materiałem z recyklingu. Z takim wyposażeniem już na starcie stoisz na wygranej pozycji.

Całą kolekcję sportową znajdziesz na stronie internetowej: tchibo.pl

REKLAMA