[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Trening cardio już nigdy nie będzie nudny

Czy zdarza Ci się nudzić w siłowni? A może podczas treningu cardio co chwilę zerkasz na zegarek? Jak urozmaicić sobie ćwiczenia? Połącz je z ulubionymi czynnościami, które wykonujesz dla rozrywki w swoim domu. Jak to możliwe?

Przyznaj szczerze: ile razy zdarzyło Ci się wykonywać trening i co kilka minut patrzeć na zegarek? To wbrew pozorom bardzo częste odczucie. A teraz pomyśl: gdybyś mogła podczas treningu, oglądać telewizję, wchodzić na swoje ulubione strony www, grać w gry czy korzystać z Facebooka? Ćwiczenie byłoby wtedy dużo przyjemniejsze, prawda? To wszystko możesz zrealizować za sprawą multimedialnego systemu UNITY marki Technogym, który jest już dostępny na urządzeniach cardio w kilku najlepszych klubach w Polsce.

Czym jest UNITY?

Nowe technologie to już nieodłączny element naszego życia. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie jeden dzień bez swojego smartfona lub tabletu? Z pewnością nie. A czy posiadając konto na Facebooku, nie sprawdzasz go przypadkiem kilka razy dziennie? Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak.

W dobie coraz większej ekspansji technologii, trudno wyobrazić sobie bez nich również trening na siłowni. Marka Technogym wychodzi na przeciw potrzebom coraz bardziej zaawansowanych technologicznie użytkowników i tworzy multimedialny system, z którym nie sposób się nudzić podczas treningów.

System UNITY funkcjonuje z urządzeniami cardio (rowerek, bieżnia, urządzenie eliptyczne) marki Technogym. Obsługa ekranu dotykowego z UNITY przypomina korzystanie z popularnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Jest to więc bardzo proste i intuicyjne. System współpracuje z najpopularniejszymi platformami Android i iOS, pozwalając na instalowanie Twoich ulubionych aplikacji, z których możesz korzystać po zalogowaniu z każdego miejsca na świecie.

gymJak to dokładnie działa?

System jest do Twojej dyspozycji natychmiast po włączeniu urządzenia. Trenując na bieżni czy rowerku, możesz np. uruchomić ulubiony kanał telewizyjny, wejść na dowolną stronę lub serwis społecznościowy. Jeśli chcesz skorzystać z zaawansowanych opcji UNITY, warto poświęcić chwilę i założyć konto na platformie mywellness.com.

Dzięki temu, będziesz mogła spersonalizować swój ekran startowy, regularnie sprawdzać postęp swojego treningu, kontaktować się z trenerem i na bieżąco wdrażać jego wskazówki w życie. Możesz również uruchomić opcję wirtualnego trenera, który dobierze trening na podstawie Twojego hobby, zainteresowań i poziomu aktywności. Dzięki aplikacji Challenge, szybko stworzysz własne lub grupowe wyzwania, zapiszesz swoje wyniki i sprawdzisz swoją pozycję w rankingu.

gym2

Logowanie do MyWellnessCloud odbywa się błyskawicznie – możesz to zrobić za pomocą smartfona (skanując kod QR lub przykładając telefon do urządzenia) lub klucza MyWellnessKey, który otrzymasz od pracownika klubu. Z aplikacji dostępnych w MyWellnessCloud możesz korzystać nie tylko w klubie, ale również na smartfonie czy na komputerze stacjonarnym w domu – rezultaty Twoich ćwiczeń, plany treningowe czy wskazówki od trenera są z Tobą w każdym miejscu na świecie.

Doskonałe narzędzie dla Twojego trenera

Trener znający Twoje przyzwyczajenia i reagujący, gdy coś idzie nie tak? Trener idealny! Tak właśnie może być, jeśli skorzysta z aplikacji dostępnych w MyWellnessCloud. Przykładowo dzięki aplikacji Prescribe może przygotować dla Ciebie dedykowany plan treningowy, który jest zachowywany „w chmurze” i może zostać odtworzony przez Ciebie w każdej chwili, z dowolnego urządzenia.

Możesz więc zapomnieć o stertach papieru z zapisem wskazówek do treningu, które łatwo zgubić. Wszystkie zapisy odtworzysz za pomocą jednego kliknięcia na tablecie, smartfonie czy komputerze. Ale to nie wszystko! Dzięki aplikacji Coach, trener może monitorować Twoje postępy i wyłapywać złe przyzwyczajenia. Jeśli zauważy spadek formy lub nieregularność treningów, może w każdej chwili wysłać Ci komunikat przez aplikację i odpowiednio Cię zmotywować. Aplikacje dostępne w MyWellnessCloud umożliwiają więc nie tylko tworzenie planów treningowych, ale też sprawną komunikację pomiędzy trenerem a podopiecznym.

Jeśli chcesz, aby Twój trening był nie tylko efektywny, ale i bardziej ciekawy, wybierz się do jednego z klubów, w których dostępny jest system UNITY. Rozpocznij trening na bieżni, rowerku lub urządzeniu eliptycznym i sprawdź, jakie to przyjemne!

System UNITY na urządzeniach cardio marki Technogym jest dostępny w najlepszych polskich klubach:

• Chorzów: LIFEAGE PREMIUM WELLNESS CLUB, ul Katowicka 47, lifeage.eu;• Kraków: FITNESS PLATINIUM, ul. Szlak 67, fitnessplatinium.pl;• Łódź: CENTRUM VERA SPORT, ul. Siewna 15, verasport.pl;• Szczecin: BLOOM, ul.Koralowa 64X, bloom.szczecin.pl;• Warszawa: COSMOPOLITAN, ul. Twarda 2/4, cosmopolitan.waw.pl ; DOWNTOWN FITNESS, ul. Grzybowska 24, downtown-fitness.pl ; HOTEL BRISTOL, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, hotelbristolwarsaw.pl ; GRAVITAN MIASTECZKO ORANGE, Al. Jerozolimskie 160, gravitan.pl ; SINNET CLUB, ul. Gołkowska 2, sinnet.pl ; TECHNOGYM SHOWROOM, ul. Domaniewska 37, technogympolska.pl

źródło: materiały prasowe

T

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij