Trendy w medycynie estetycznej

Opadające chomiki, podwójny podbródek, pomarszczona szyja... Starzenie się z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych doznań w życiu.  Na szczęście medycyna estetyczna nie jest już zarezerwowana tylko i wyłącznie dla gwiazd show-biznesu, zabiegi dostępne są dla wszystkich, którzy chcą walczyć z utratą młodości. 

Trendy w medycynie estetycznej Materiały prasowe

Do niedawna większość produktów i zabiegów beauty była promowana pod hasłem anti aging, jednak pojawił się nowy sposób spojrzenia na proces starzenia się. Smart Aging to idea, która stawia na naturalny wygląd i kompleksowe podejście do dbania o zdrowie, wygląd i dobrą kondycję, pomimo upływającego czasu. 

Najpopularniejsze są teraz zabiegi spowalniające proces starzenia, a także kondycjonujące skórę. Kalina Ben Sira jako Beauty Expert w licznych wywiadach zwraca uwagę na to, że medycyna estetyczna jest tylko wisienką na torcie, podczas gdy dbałość o urodę związana jest z naszą codzienną aktywnością, zdrowym odżywianiem, uprawianiem sportu i pielęgnacją domową. Taki styl życia doskonale wpisuje się w nurt Smart Aging.

W 2022 roku pojawiła się nowa technologia do liftingu twarzy i ciała, której efekty widoczne są od razu, ale jednocześnie działa ona długofalowo, pozwalając efektom narastać nawet przez kolejne 12 miesięcy. Od razu po zabiegu widoczne są znaczące wyniki, bez zaczerwienienia i podrażnienia tkanek i skóry. Unikalna, opatentowana i wiodąca obecnie technologia zapewnia nieinwazyjne zabiegi liftingujące, likwidujące zmarszczki bez względu na wiek, rodzaj i koloryt skóry. Fale urządzenia przenikają przez górną warstwę powierzchowną skóry, działając na skórę właściwą, stymulując ją do produkcji kolagenu i elastyny, pozostawiając naskórek całkowicie nienaruszony. Zabieg jest maksymalnie bezpieczny i bezpośrednio po nim można wrócić do normalnych aktywności.

Klina Ben Sira - właścicielka kilkunastu Klinik La Perla w całej Polsce, prowadzi autorską audycję “Cztery strony piękna” w Chillizet. Jest też expertem  beauty w telewizji. 

Zobacz również:
REKLAMA