Torebkowy #sportcouture

Sport i jednoczesne dbanie o zdrowe samopoczucie, zarówno ciała jak i ducha, to aktualnie więcej niż tylko poranny jogging czy wizyta na siłowi kilka razy w tygodniu. To styl życia i sposób na wyrażenie siebie, który z łatwością przeniknął też do świata high-fashion robiąc w nim prawdziwą furorę. Mix ubrań fitness rodem z treningu w połączeniu z najwyższej jakości dodatkami w bardziej eleganckiej odsłonie to jeden z hot trendów tego sezonu.

Materiały prasowe

Polska projektantka Sabrina Pilewicz pragnie inspirować fitness Girls (ale nie tylko!) do łączenia sportowych look’ów ze skórzanymi torebkami jej projektu.

Bez względu na to czy sport traktujesz jako pasję, czy relaks i oderwanie się od codziennych zmartwień - miejskie torebki Sabriny Pilewicz idealnie dopełnią twój indywidualny fitness look.

Trend na Instagramie

Już od kilku sezonów nie tylko na wybiegach króluje silny trend związany z łączeniem sportowych ubrań z eleganckimi dodatkami takimi jak np. skórzana torebka. Najczęściej możemy zaobserwować go na Instagramie, gdzie it girls z całego świata fotografują się w codziennej sportowej stylizacji dodając do niej rasowe skórzane dodatki. Pokazując tym, że mając na sobie sportowe ubrania, rodem z treningu to ten klasyczny, ale zarazem elegancki dodatek potrafi zmienić cały wizerunek w bardzo modowy outfit.

Wszystkie modele torebek  dostępne są w butiku Sabriny Pilewicz przy ul.Kopernika 11 lok. 1 w Warszawie oraz na www.sklep.sabrinapilewicz.com

Zobacz również:
REKLAMA